Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek már nem szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egyszerűen már nem érzem, hogy szeret a barátom. Ha itthon van akkor általában a számítógépnél ül, játszik, facebookozik, beszélget a barátaival. Ma is haza jött reggel (dolgozott) és ahelyett, hogy befeküdt volna mellém inkább átment a másik szobába aludni. 3 éve vagyunk együtt. Nem nagyon szoktunk kimozdulni, mert ő nem szeret eljárkálni. Lehet, hogy már megunt?

2015. febr. 22. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Sem téged,sem a proli életét nem szereti.

A pénz hiánya az oka. :(

2015. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem unt meg. Tárgyként kezel....téged megszerzett, természetes vagy neki...mint pl egy jó állás vagy egy új autó...mond neki, hogy elhagyod, sírni fog mint egy kiskölyök és úgy fog futni utánad mint egy pincsikutya...persze ez semmit nem fog megoldani, mert utána szintén beáll majd ez az állapot idővel...nem akarok beleszólni az életedbe, de fontold meg a komoly beszélgetést/elhagyást....
2015. febr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már egyszer szakítottam vele, kicsit több, mint 1 éve, mert elegem volt abból, hogy állandóan veszekedtünk minden szaron. Azután kb. fél évvel újra össze jöttünk, mert én még mindig szerettem akkor is. Egy darabig jó volt minden, de az utóbbi időben már megint ugyan az van, vagyis nem, mert régen nem hagytam magam én is mondtam a magamét, ha úgy volt, de most már egyszerűen nincs erőm veszekedni sem, inkább magamban tartok mindent hátha úgy jobb lesz, de sajnos azt kell észre vennem, hogy nem, nem lett jobb. Sőt nagyon sokszor van úgy, hogy egész este a fürdőszobában bőgök. De nem mondom el neki, mert akkor azzal jönne, hogy már megint sírok és és, hogy ébredjek már fel, mert az élet nem egy tündérmese. Hát úristen tudom, nem is azért sírok, hanem azért, mert néha úgy beszél velem, mint egy nem is tudom mivel...
2015. febr. 22. 10:19
 4/5 A kérdező kommentje:
ja amúgy igen. amikor szakítottam vele akkor minden baja volt. mondogatta, hogy így szeret meg úgy szeret, teljesen bele volt betegedve, most meg...
2015. febr. 22. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Uljetek le, mondd el neki amit itt leirtal nekunk. Ha ujra veszekedni kezd te ne kapd fel a vizet. Hallgasd meg aztan kozold vele szep nyugodtan, hogy hat akkor ennyi. Ha ugy van ahogy irtad egybol megvaltozik a viselkedese, vagy ha nem is egybol, akkor a hianyodat lassan megerezve. Mondd meg neki, hogy valtoztatnia kell, mert ez igy nem mukodik. Ha nem teszi, akkor hagyd el vegleg es keress mast, aki igazan megbecsul. Nem erdemled meg ezt a banasmodot
2015. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!