Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy héten hány alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten hány alkalommal aludhatok úgy a barátomnál, hogy ne süljön le a bőr a képemről?

Figyelt kérdés

Igazából lassan 7 hónapja vagyunk együtt és nem tudunk elszakadni egymástól, minden nap együtt vagyunk, megtaláljuk rá a módot. Eddig általában csak hétvégén aludtam ott és nagyon ritkán becsúszott egy nap hét közben is, de mostanában már főleg ragaszkodunk egymáshoz és az utóbbi talán két hétben viszont valahogy megszaporodott az ottalvások száma. Már vagy négyszer aludtam ott, vasárnap, aztán szerdán is, szombaton is és ma is majdnem, de már cikinek éreztem, így inkább nem. A barátom mindig bizonygatja, hogy ebben semmi gáz nincs és nem zavarok náluk senkit, de nem tudom... ki tudja, hogy a szülei mit gondolnak magukban. Lehet, hogy semmit meg anyukája is mondta múltkor, hogy felőle ott aludhatok, őt nem zavarom. De anyukám mindig mondja, hogy tudjam azért a határokat és ne telepedjek rájuk..főleg most az elején. Egyébként abszolút nem szigorúak a szüleim, csak amiben kell, de már én is félek, hogy talán ez túl sok...

Szóval szerintetek gáz vagy mennyi alkalom az ildomos, a ti kapcsolatotokban hogy volt/van?



2015. márc. 1. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel a hozzá állással egyszer sem!
2015. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is mindig zavart. Próbáld meg elfogadni.
2015. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. ilyen "konstruktív" válaszokkal inkább fel se gyere ide
2015. márc. 1. 21:58
 5/12 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok
2015. márc. 1. 21:59
 6/12 A kérdező kommentje:
2. ennek melyik részét kellene elfogadnom? nem olyanról van szó, amit ne tudnék elfogadni, hanem véleményt kértem, hogy gáz ha ennyiszer ott alszom vagy sem :)))
2015. márc. 1. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:

mi 19-20 évesen együtt éltünk anno, nem éreztük cikinek

én vagyok a lány, most 24L

2015. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
persze, de egy együttélés saját lakásban...kicsit más :) azt én sem érezném annak
2015. márc. 1. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Amennyi jól esik, de azért még ne költözz oda.

De 7 hónap utánn már nem fog senkit zavarni ha akár 4-5 napot is ott alszol a héten.

2015. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem, ha zavarná a barátnőd szüleit akkor ha nem is neked de a lánynak tuti mondták volna, hogy jelezze feléd, hogy ez így már nem okés. Persze ne hónapokat legyél ott de heti pár ottalvás nem a világ vége. Ha meg valami gond lenne ezzel akkor úgy is szólnak neked.
2015. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!