Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom valakinek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom valakinek azt mondta, hogy szeret engem, de neki nő kell. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

én 16

ő 20



2015. márc. 2. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mással is szeretne lenni
2015. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
baszni akar, de te tul fiatal vagy hozzá.
2015. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy éretlen vagy. Ez takarhatja azt, hogy gyerekesen fogod fel a dolgokat, hisztizel minden kis hülyeség miatt vagy képtelen vagy bármit is komolyan kezelni vagy ehhez hasonlók...
2015. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a 3. írta: Valószínűleg gyereklányként viselkedsz, nem érett, felnőtt nőként.

Kérdezz rá nála finoman. Pl. hogy ha változtathatna rajtad akkor mit változtatna.

2015. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noydra ***** válasza:
Vagy éretlen vagy agyban, vagy még nem feküdtél le vele.
2015. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Én is mondtam már ilyet. Utólag megbántam mert szerettem, és ezért szakitottunk mert visszahallotta. Értheti a sexet, a család alapítást, a költözést és még rengeteg mindent alatta. Mutasd meg hogy tudsz éretten viselkedni, egy kemény sex, aztán komoly elbeszélgetés a jövőről. Ennyi kb. Sok sikert Kérdező!!
2015. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy,egészséges,hetero fiatal srácnak MILF kell,nem süldő lányka. Bocs,de tényleg.


[link]

2015. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy ez pletyka, mert úgy hallottam vissza.
2015. márc. 2. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:

7, NEKED lehet. másnak lehet, hogy 20 évesen nem más kölykét van kedve nevelgetni. a MILF ugye tudjátok, hogy idősebb anyukát jelent? csak mert olyan bátran dobálóztok a szavakkal... komoly kapcsolatban meg bizonyos korban ez bizony lehet probléma. pl az állandó kapcsolat a volt férjjel/apukával. vagy egy iskolás korú kisgyerek jelenléte mondjuk?


amúgy kérdező, szerintem is inkább arra vonatkozik, hogy még kislánynak tart. azt, hogy lefeküdtetek-e, nem tudom, ha még nem, akkor jelentheti ezt is. vagy a kettőt együtt. a korkülönbség számban nem nagy, de érettség tekintetében nagyon sok különbség van egy gimnazista lány és egy egyetemista fiú között. próbáld meg megtudakolni, hogy mit jelenthet, akár úgy is, hogy őszintén elmondod neki, hogy ezt hallottad, és rákérdezni, hogy mit jelent. nem támadón, kíváncsian. több eredménye lenne, mint itt, idegenektől érdeklődni...

2015. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Becevio válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy valószínűleg a lelki érettségbeli különbség zavarja a párodat. Abban viszont nem értek egyet, hogy a probléma megoldása az lenne, hogy mutasd érettebbnek magad, mint ami vagy - a kor ugyanis nem bűn, és minden életszakasznak megvan a maga kihívása és öröme. Ha te még nem vagy kész egy intimebb kapcsolatra (és direkt nem a szexet írtam, mert ez nem csak abból áll, hanem elköteleződésből, bizalomból is), akkor meg is kérheted, hogy várjon még, és beszélhettek a szexualitásról illetve a jövőről.
2015. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!