Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Távkapcsolat)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Hát kezdem az elején! :)

Kb. 3 hónapja vagyunk úgy együtt egy játékba ismerkedtünk meg (tudom h már rosszul kezdődik :"D) az elején nem igazán szívleltük egymást de aztán szép lassan nyitottunk egymás felé. Nagyon messze lakik nem akarom konkrétan elmondani ennek oka is van de a lényeg az, h az ország két legtávolabbi helyén vagyunk tehát messze. :c Egyre több mindent tudtunk meg egymásról, face, skype, vieber, sms...szóval minden volt már. Minden hétvégén kamozunk rendszeresen beszélünk és minden rendben van jó néha vannak feszültségek meg veszekedések de soha nem bírjuk sokáig és keresünk módot a békülésre. Azonban még soha nem találkoztunk élőbe és nyáron fogunk. Suli miatt évközbe ez nem megoldható meg igazából itthon se tudnak sok mindent csak a nevét meg h mindig beszélek valakivel aki xy városba lakik :"D. De nem tudom h ennek mennyi jövője lesz félek attól h vége lesz félek attól h semmi értelme a nagy távolság miatt de ugyanakkor képtelen lennék azt mondani, hogy akkor most fejezzük itt be. :c Meg mindenki mondja nekem h ennek semmi értelme h szerethetek valakit akivel még soha nem találkoztam élőben...stb. Meg azt is mindig mondják, hogy ők is itt ismerkedtek meg és a találka elrontott mindent...stb. Szóval egyszerűen elbizonytalanodtam én tényleg jót szeretnék neki és nem tudom, hogy most az lenne-e neki a jó ha azt mondanám h vége és akkor kereshetne valaki közelebbit vagy ha így marad minden megvárjuk a nyarat és lesz ami lesz. Ő mindig azt mondja nekem ne foglalkozzak ezekkel mert minden rendben lesz megoldjuk...és sztetek ha elmondjuk szülőknek akkor segítenek benne mármint én tudom, hogy a szüleim elég pozitívan állnak hozzá a dolgokhoz de nem tudom ha minden jól alakul csak még jobban hiányozni fog de ha már szünetekbe tudnánk találkozni...? Mindenkinek nagyon hálás vagyok aki válaszol :) és kérlek írjatok komoly válaszokat! ^^ köszi :3 17/L



2015. márc. 2. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) tobb mint egy eve ismertem meg itt gyk-n a baratomat. Eleinte csak trollkodott velem, aztan facebook-on es telefonon kezdtunk el beszelgetni. 3 honap utan volt merszem meselni rola a szuleimnek (en akkor 15 o 21 eves volt) aztan a 4. honapban, amikor betoltottem a 16-ot talalkoztunk (180 km-re el tolem) nagyon jo volt a talalkozo, igaz kicsit csendes, de ezt tovabbiak kovettek es lassan mar 1 eve a baratomnak mondhatom. Probaljatok meg :) 17/L
2015. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én szerintem egyáltalán nem baj hogy egy játékban ismerkedtetek össze .. :D ne hallgass másokra, csak magadra, a találkozás meg biztos hogy nem rossz dolog,ha szerinted megéri akkor miért ne beszélhetnél vele :) a legjobb ha magadban bízol :) 19/L
2015. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen játékba ismerkedtetek meg ilyen jól? :)
2015. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy mennyire megnyugtató ezt hallani!! T-T Köszii a biztatást és remélem sokáig fog tartani nektek is és Sok boldogságot *3 Amúgy metinen xd Még mindig játszunk :$
2015. márc. 2. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
1# vagyok: Iiimadom a metint *0* :D
2015. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
uh *-* Üdv a klubban ;) és tényleg köszi a válaszaitokat *o*
2015. márc. 2. 20:51
 7/14 anonim ***** válasza:

A rózsaszin köd után legyünk reálisak!Előfordul hogy másabb lesz ha taliztok! Nem véletlen a mondás hogy lakva ismerni meg a másikat.

Messziről jött ember azt mond amit akar!

Talizz persze! Letisztitja a róla alkotott képet!

Kaptam gyönyörű szerelmes leveleket, amikor taliztunk személyesen ...

Nem gyulladt a tüz!

Ez is benne van!

2015. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nyilván sok minden fog múlni majd a találkozástól :) De azért nem hiszem h annyira más lesz a kép hiszen minden héten skypeolunk kamerával meg minden szóval azért valamennyi rálátásom sztem van a dologra :) Itt a főgond sztem nem a találka lesz hanem a távolság amit át kéne hidalni :o De köszönöm a választ :)
2015. márc. 2. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:

nagyon de nagyon kitartonak kell lennetek tavkapcsolatban ha nem tudtok legalabb havonta talalkozni

a parommal 600 km-et utaztunk, minden 2-ik heten, de ez felnottkent sajat keresettel nem olyan nehez, de nalatok, nem akarlak elkeseriteni, de nem sok kapcsolat marad meg, ilyen sulis korban a korlatok miatt.

de kitartast!

2015. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen :/ Még annyi lehetőségünk nincs, abban bízok ha a minden rendben lesz és idővel a szülők is be lesznek avatva esetlegesen könnyebb lesz a helyzet, főleg ha támogatják a dolgot :O Neked is köszönöm a választ :3
2015. márc. 2. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!