Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan pasinak miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasinak miért nincs barátnője akinek rengeteg barátja van, sokat jár társaságba ahol vannak lányok is? Elég jó pasiról van szó, vicces, aranyos is.

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert jól érzi magát egyedül.
2015. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem akar leköteleződni, élvezi hogy csajozgathat felelősség nélkül.

gondolom sok csajt felszed nem?

2015. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele.


Nekem azért nincs nőm, mert összesen 2 lány tetszett eddig a földön, az egyiknek fontosabb a tanulás, a másiknak palija van, és nem elcsábítható. Pedig mindig bámul, és tudom h,goy tetszem neki, de hát hűséges... A másiknak is tetszem, járna is velem, de én nem akarok vele járni, mert keveset látnám.


Szóval én helyes lovagias rendes aranyos jó jövőképpel rendelkező, szerethető, szerető, izgalmas csávó vagyok, csak éppen -tényleg- nincs olyan lány aki tetszene nekem :D

2015. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán mert valójában nem az akinek te hiszed.

"Elég jó pasiról van szó, vicces, aranyos is."


Éltél vele min 1-2 évet v ezt csak "láttad" mert tudod lakva ismerszik meg az ember. Lehet ha vele laknál már kevésbé lenne jó fej.

Am meg lehet tényleg jól van egyedül.

Lehet meleg v lehet van v milyen betegsége pl bőr betegség ami nem akarja h kiderüljön.

2015. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 X0X ***** válasza:
Ha tényleg jó pasi, akkor azért nincs, mert állandóan a haverjaival lóg ahelyett hogy néha egyedül is elmenne programokra, kávézni stb...és ismerkedne. Vagy a barátok nélkül nem megy jófejnek lenni?
2016. jan. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!