Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, volt már olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan kapcsolatotok hogy a barátotoknak nem a hozzád hasonló csajok voltak az esetei, korábbi barátnői stb?

Figyelt kérdés

Volt már olyan szerelmi kapcsolatban részetek,ahol kezdetben egyáltalán nem,illetve kicsit jöttetek be a srácnak,de a belsőtök miatt belétek szeretett? Hogy alakult a kapcsolatotok? Okozott ez később gondot? Meddig voltatok együtt? Hogy éltétek meg azt hogy nem titeket tart a legszebbnek,a legvonzóbbnak,tehát bejöttök már neki meg néha mondja is h tetszel..de tudod hogy nem 100%-os a dolog.

Azokra a válaszokra lennék kíváncsi ahol mások szerint,egy szép,különleges arcú,csinos csajról van szó.Csak ugye,ízlések és pofonok.



2015. márc. 22. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, volt és számomra problémát okozott. Mondjuk én eleve elég önbizalom hiányos vagyok, szükségem van rá, hogy nyilván ne minden nap percenként, de elmondja/lássam rajta, hogy kíván, tetszem neki nagyon, etc. Az előző kapcsolatomnál tudtam, hogy nem 100%-os, a te szavaiddal élve, és nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy velem csak beéri.
2015. márc. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!