Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lúzer vagyok vagy csak ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer vagyok vagy csak ennyire nem teszem oda magam és hiányzik az akaraterőm?

Figyelt kérdés
25 éves pasi vagyok, sokak szerint helyes. Igényes vagyok magamra és a környezetemre is, nem húzok magam után p*cs vagy hónaljszagot... volt 2 komoly kapcsolatom eddig az egyik 2 a másik több mint 4 évig tartott. 1,5 éve magányosan élem a napjaimat, nem járok sehova ismerkedni, nem is merek valahogy, nincs önbizalmam se már, pedig edzek is, mások egósak mert izmolnak én meg még azt is elrejtem inkább mert már félek, hogy leszólnak a lányok, hogy egós izmos p*cs vagyok... egyszerűen sehogy se jó nekem!! :( pedig normális és hűséges vagyok, szeretem azt aki engem is szeret. a kapcsolataim is ezért is voltak hosszútávúak. viszont ismerkedni nem merek nem járok sehova dolgozok és ennyi vagy edzeni lejárok egymagam a terembe és semmi kedvem máshoz, az egy kicsit lenyugtat mert szexuálisan is igen aktív vagyok, kívánom a szexet is és a nőt is, de lúzernek érzem magam... mások szerint csak az akaratomon kéne változtatni és nem lenne itt semmi gond és természetesnek venni, hogy van lán akinek bejövök van akinek nem, ahogyan nekem se tetszik minden nő... nem kéne tragédiaként felfognom semmit de egy ideje nagyon itt tartok! :(

2015. márc. 23. 00:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te vagy a kék szemű srác:D
2015. márc. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sötét barna a szemem nem kék és 180 magas vagyok 77 kiló
2015. márc. 23. 00:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát haver ha egy kicsit összeszedettebb lennél és a mondatot nagy kezdőbetűvel kezdenéd akkor talán.....
2015. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
áh még arra sincs már erőm hogy lenyomjam a shiftet :( totál kivagyok most, de lehet próbálok változtatni :/
2015. márc. 23. 00:39
 5/18 A kérdező kommentje:
1-es valaszoló te ki vagy? írj privit nekem keversz engemet valakivel nem kék a szemem de szívesen beszélgetnék valakivel ma :(
2015. márc. 23. 00:51
 6/18 anonim ***** válasza:

Hanyagold ezt az érzelgős, nyálas stílust.

Nem jön be a csajoknak.

2015. márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de már magam se tom milyen legyek másnak ez jött be más szerint meg túl kemény vagyok és nem elég érzelmes nem tom én se már :( de köszi hanyagolom ezt mostantol
2015. márc. 23. 01:01
 8/18 A kérdező kommentje:
te csaj vagy?
2015. márc. 23. 01:02
 9/18 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy tul sok a rinya?
2015. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
az is lehet látod :(
2015. márc. 23. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!