Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja szeret nagyon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja szeret nagyon és nem akar elveszteni mégis össze van zavarodva és kell 1-2 nap nélkülem a döntéshez?

Figyelt kérdés
Egyetemre kerül több mint 5 év együtt töltött idő után,nincs fent pasi a dologban.Ez előtt 3 héttel megjegyeztem,hogy mióta elment megváltozott kicsit és talán nem is szeret annyira már és azt mondja,hogy e miatt gondolt ő is ebbe bele,hogy mennyit is jelentek neki...és nem tudja eldönteni,hogy mi is van.Ez előtt ízig vérig szerelmes volt belém,bármeddig elmentem értem,bármit megtett meg minden, és most így állunk.Gyakran találkoztunk általában hetente 2-3 napot és volt,hogy 2 hetente 3 napot.Ti voltatok már hasonló helyzetben?Milyen ötletetek van,hogy meggyőzzem róla,hogy még mindig szeret és szerelmes!Mert tudom,hogy az láttam a szemében...

2015. márc. 27. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal másik városban élünk. Kéthetente tudunk egy fél napot találkozni. De nálunk nincs kérdés. Ha szeretsz valakit, nincs szükség gondolkodásra, rohansz a nyakába ugorni és sírsz, amikor elmegy.
2015. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem,hogy mi is más városban élünk(200km).
2015. márc. 27. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonlò volt nekem is mostmár ex bnőmmel. ő mondta h időre van szüksége. Aztán szakìtott . Ez idestova 5 hònapja.

16f

2015. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, kérdező, de vége. Jobb, ha ezt tudatosítod magadban. Vagyis tulajdonképpen el sem kezdődött, mert - hiszed, vagy nem - a távkapcsolat minden, csak nem kapcsolat. Egy fordulópont, mint pl az egyetem kezdete még a legerősebb alapokon nyugvó liaisonokat is megrendítheti, a távkapcsolatokat pedig menthetetlenül maga alá tapossa. Hisz nem egymásba, hanem a másikról magatokban kialakított, idealizált képbe vagytok szerelmesek. Aztán költözéskor új környezetben újfajta ingerek érik az egyik felet, és bukik a mutatvány. Lassan már nem is érti, mi a fenének áldozott ennyi évet az életéből ilyen gyerekes hülyeségre.

Most még ő is reménykedik. Talán meg is erőszakolja magát, és megpróbál még egy esélyt adni az emlékeknek. Hisz neki is fáj, ő is szenved. Mert ha valami múlik, az mindig fájdalmat hagy maga után. De sok reményt ne fűzz a dologhoz, csak idő kérdése, és búcsút int.

Sajnálom.

2015. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!