Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gongban vagyok! Mi volt ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gongban vagyok! Mi volt ez? :c 16/L

Figyelt kérdés
Most van egy barátom, szeretem-imádom, de a múltkor rámjött az nem rég, hogy nem szeretem most meg pár napja eszembejutott, hogy úristen.. Mi az, hogy nem szeretem:o Annyira nagyon szeretem, hogy nem igaz nem értem ez miért jött meg honnan :c szoktak lenni ilyen "hullámvölgyek" Tudom és érzem, hogy ő nekem a tökéletes meg az első barátom, nagyon különleges nekem! Ezt miért éreztem? Veletek történt ilyen?

2015. márc. 29. 03:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
rég voltál megkongatva
2015. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te, mit kommentelsz ha baromságokat beszélsz, nem kongat még meg senki, annyi eszed van amennyi látszik. Gratulálok! Ha lehet innentől normális kommentekek köszi!
2015. márc. 29. 03:47
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Meg jott a havid amikor hullamvolgybe erkeztel?
2015. márc. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát meg, tök jól kitaláltad.:) Mennyi sok "okos" ember van itt te jóéég.. DE mindegy innentől nem is érdekel, mondjatok amit akartok, elég nevettséges.
2015. márc. 29. 04:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor megoldódott, mensizett, ennyi.

más kérdés nincs?

2015. márc. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
ging - gong - giling - galang
2015. márc. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy rohadtul nem mensiztem de legyen ahogy akarod:DDD Nincs több kérdésem, ilyen rakás ostobákhoz milyen kérdésem lenne, ugyan.. és gondolom most netkek fog még felljebb állni ebben is biztos vagyok.
2015. márc. 29. 04:54
 8/13 anonim ***** válasza:
te vagy az king-kong?
2015. márc. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező!Bocs hogy kijavítalak *Gongban*Gangban.XDDD
2015. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban teljesen természetesek az ilyen hullámvölgyek.Késöbb is lesznek,azzal a külömbséggel,hogy már sokkal komolyabb dolgokban.Majd megtanulod kezelni ezeket a helyzeteket.Ne próbáld megfejteni,hogy miért van.Hormonok,stb.
2015. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!