Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de nem merek oda menni hozzá és szerelmet vallani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj oda és vallj szerelmet. Egyrészt ha összejön, akkor happy end, ha meg nem, hát megkönnyebbülsz. Hidd el, a mostani "mi lenne ha?" érzésnél rosszabb nincs. Ha eléggé szereted, egy idő után úgysem tudod magadban tartani.
2015. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, mosolyogj rá, menj neki, lökd fel, ejts le valamit mikor a közeledbe ér hogy felvehesse neked és akkor állj szóba vele beszélgessetek szóval hívd fel magadra a figyelmet.
2015. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először nem ártana tudni, hogy milyen korosztályúak vagytok. Suli, egyetem ... stb.


Ismered e őt régebbről vagy most fogsz először beszélni vele ?

2015. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló nincs valami nagy tapasztalatod párkapcsolati téren úgy látom.


Ha szerelmet vallasz valakinek akkor ezzel az ő kezébe helyezed a kapcsolatotokat.

Tehát te szerelmes vagy ő meg döntse el hogy kellesz-e neki.

Ha ebből lenne is kapcsolat az is úgy indulna hogy a lány a fiú szemében nem ér semmit.

A kapcsolat így egyoldalú, a fiú nem érez semmit a lány meg szerelmes erre a fiú max. megvonja a vállát és ha tetszik neki a csaj egy kicsit is akkor megdugja aztán kihajítja a kukába miközben a lánynak darabokra hullik a szíve.


Gondolom a kérdező szemében ez nem az ideális forgatókönyv.


Tehát akkor mondom még egyszer, a lány dolga nem más mint felkelteni a fiú figyelmét. Egymásra nézés, szemezés (nem bámulás) csak összeér a tekintetük egy pillanatra és mosolygás de az is nagyon enyhe csak egyetlen pillantással mintha a lány nem is igazán a fiúra hanem félig magában mosolyogna.

És ezek változatai egy kis neki menéssel vagy más egyéb apró jellel mintha csak véletlen lenne.

2015. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok a fiú pedig 20. Szomszédunk, szóval minden nap látom, de nem merek oda menni hozzá. Régen beszéltem vele nagyon kedves volt.
2015. márc. 31. 15:32
 6/13 anonim ***** válasza:

Simán kipuhatolózhatod, hogy van-e éppen valakije és ha nincs akkor bedobod magad.

Ha összefuttok kérsz tőle valami mondva csinált ürüggyel egy szívességet ami miatt találkoznotok kell és ha már egymás mellett vagytok akkor úgy nézzél rá, hogy észre vegye mi is a helyzet. Remélem sikerrel jársz!!!

37F

2015. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van most barátnője a csákónak ?
2015. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs barátnője, vagy legalábbis nem tudok róla.
2015. márc. 31. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyszerű.


6-os jól mondja, kövesd az útmutatást és vesd be magad.


Szerelmi bevallásról szó nem eshet, a lány feladata felkelteni a fiú figyelmét, semmi több.

2015. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy a "lány feladata" meg a "fiú feladata". Ez csak néhány ember fejében létezik. Lány is vallhat szerelmet.
2015. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!