Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem jóvá a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá a megcsalásomat önmagamat illetőleg?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog párkapcsolatban élek lassan fél éve. Soha nem voltam még olyan szerelmes, mint most. Azonban mégis voltak hullámvölgyek a családom beleszólása miatt. Pont egy ilyen hullámvölgy volt akkor, mikor olyan történt, aminek nem kellett volna... Munkatársammal egyre közelibb kapcsolatba kerültem, be is vallotta szemtől-szemben érzéseit, holott tudta, hogy volt párom. Mindezt úgy, hogy munka miatt felhívott magához. Aztán megcsókolt. Már ekkor iszonyatosan éreztem magam, de mikor elkezdte markolászni a mellemet, nem bírtam magammal, és lefeküdtünk. Erre sor került még egyszer. Próbálom tőle tartani a távolságot, de hát mégiscsak muszáj vele kommunikálnom... A párom mindezt nem tudja, iszonyatosan érzem magam emiatt... Hatalmas érzelmi ingadozásaim vannak... Nincs szívem a munkatársamnak megmondani a magamét, tudom, hogy így is van elég baja... De ez így akkor sem jó. Mit tegyek?

2015. márc. 31. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

szakíts a barátoddal. vagyis nem. először mondd el neki. aztán lesz ami lesz. egy ilyen titokkal nem lehet boldog a kapcsolat soha


tapsztalatból mondom

2015. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Tökmindegy, úgyis megcsalod újra.
2015. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
58%

nyugi

csak az elején nehéz,aztán menni fog a félremenés

2015. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha téged ilyen egyszerű ágyba vinni már rohanok is, megcsókollak... pfff.
2015. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 To7ka ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzáállással, szenvedj tovább. Leírtad, hogy nem akarod megoldani... Na ezen marha nehéz segíteni. Már ott nem voltál képes uralkodni magadon, mikor még bőven lehetett volna, mit szeretnél most? Dicsekedni? Abszolút megérdemled, hogy nehéz legyen, nyomjon a bűntudat, és szarul érezd magad. A normális az lenne, ha lezárnád a kapcsolatod. Átverted, Nálad jobbat érdemel. Az nem korrekt, hogy elmondod neki, hogy jaaaj de sajnálod, mert ha nem vagy képes a kollégáddal beszélni és elküldeni a francba, akkor lesznek itt még problémák. Ne stresszeld a párod, küzdj meg az érzéssel, zárd le magadban, ha van benned annyi zárd le a munkatársaddal, ha nincs hagyd ott a párod, ha arra se vagy képes tartsd meg magadban és ne csináld többet. Ha erre se vagy képes támogasd a rászoruló gyermek étkeztetési alapítványokat és ments állatokat, hogy legalább valami hasznosat csinálj..
2015. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a barátod és kezdj el a munkatársaddal randizni (ha ezt akarod). Nyilván, a második embert jobban csíped, különben nem körözte volna le az elsőt.ű


Egyébként pedig szégyelld magad.

2015. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy szeretetszolgálat! Ha nem akarsz tőle (munkatársadtól) semmit, ne érdekeljen, hogy megbántod, mondd meg neki, hogy hagyjon békén. "Van elég baja" ez csak kifogás a részedről, vagy a munkatársad sajnáltatja magát, jól manipulál. Nekem max. azért fájna a fejem, hogy emiatt - ha a felettesedről van szó -, akkor kirúghatnak.

Ha szereted a barátodat, akkor ezt abbahagyod. Nekem is volt olyan, hogy egyszerre két pasi volt - legalábbis a barátnőim szerint -, de igazából egyikkel sem voltam együtt. Az egyik eltűnt, a másik előkerült (pedig egyiket sem kerestem, de ha volt, nem tiltakoztam). Ha normális kapcsolatot akarsz, akkor az egyiket abbahagyod. Vagy mind a kettőt.

2015. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nők...
2015. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:
80%

Döntéseidért te felelsz.

Aki megcsokol avval lefekszem?

Annyira jó a kapcsolatod, hogy más pasival is szexelsz?

Jó kapcsolatban elég a párod, pont ettől jó!

2015. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fél év alatt hullámvölgyek??????

És mindez a családod beleszólása miatt?

Valahogy nem ilyen tapasztalatom van a boldog párkapcsolatról!


És ez mi:

"Nincs szívem a munkatársamnak megmondani a magamét" - mi volna az, amit olyan nagyon a fejéhez szeretnél vágni?

2015. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!