Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szóval... Bocsi, lehet h sok lesz, de ki szeretném kérni a ti független véleményetek!

Van egy srác! Nem helyes, nagyon nem. És duci is, de olyan aranyosan duci. És van egy érzésem, h tetszem neki!

1. Jel: Bármit mondok beleköt, úgy h nem is neki mondom! (soha nem volt még bnője!)

2. Jel: Ha látja rajtam, h nem vagyok jól, mindig odajön érdeklődni és jobb kedvre deríteni!

3.-sokszor veszem észre, h néz és ábrándozik, nem figyel!

4.-a legutóbbi megjegyzése szerint jó, h puha a kezem, mert akkor finomabban tudom majd neki k¡vern¡. Ez kocsit megdöbbentett, mert nem szokott ilyet mondani senkinek! És utána láttam rajta a szégyent h csak kicsúszott a száján...


Am 2 bnóm és 2 tanárom szerint is tetszek neki! Elfogultság nélkül, ezek tényleg annak a jelei, h tetszek neki????



2015. ápr. 4. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér.
2015. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki gyökér? Én vagy a fiú??? :/
2015. ápr. 4. 17:41
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Ezek alapján úgy tűnik. De a korát nem tudjuk,lehet,hogy csak tini és már a szellő is elég neki.
2015. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiú, nem te.
2015. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor oksy! :D Bocsi, kicsit hülye vagyok! :))))
2015. ápr. 4. 17:56
 6/6 anonim válasza:
Figyi, ha leirod privatba reszletesebben tuti tudok ra valaszt adni meg segiteni is.Ha szeretned irj.
2015. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!