Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Be fog válni, ha most egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be fog válni, ha most egy hónapig úgy teszek mintha nem érdekelne?

Figyelt kérdés

Mindig is rosszul esett, hogy kevés időt tölt velem. Most nem fogok itt leírni egy hosszú sztorit, de ha érdekel egyáltalán valakit mesélek a rólunk... :) Tenni fog valamit a kapcsolatunkért, ha most nem keresem egy darabig, vagy rossz ötlet és csak még mélyebbre süllyesztem ezzel azt ami kettőnk között van. Valaki hasonló helyzetben volt már? Mit tanácsolnátok?

Előre is köszi :)) 19/L



2015. ápr. 7. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos kiderülne, hogy keresne e.
2015. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ő keres az jó de ha te nem válaszolsz neki az nem lesz jó.
2015. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Veszélyes játék amit kigondoltál, a párod büszkeségét is vedd figyelembe!

Úgy is gondolkozhat, hogy "na, majd én megmutatom, hogy találok én nála szebbet is, jobbat is!"

Ha játszol, veszíthetsz!

Szerintem üljetek le egyszer nyugodt körülmények között, és bátran beszélj a kapcsolatotokról.

Mondd el, hogy nagyon szereted Őt, de fáj, hogy csak keveset vagytok együtt.

Az őszinteség csodákra képes!

2015. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, valóban így történhet... Régen mindig olyan természetes és normális volt nálunk. Aztán jöttek a buta veszekedések és most én mentem utána állandóan. Untam ezt a várok, nem keres rögtön nekiesek szerepet. Nem tudom, hogy lehetne másképp megoldani. Most különben már jóban vagyunk, megbeszéltük a dolgokat ez viszont még még sem jött eddig igazán helyre. Most ezért szeretném ezt kipróbálni. Félre ne értsetek, nem vagyok ezeknek a játékoknak a híve egyáltalán. azt szeretném, ha egyszer megint minden természetesen és jól menne... :)
2015. ápr. 7. 17:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Most 7végén se voltunk együtt, pedig korábban megbeszétük. Aztán nem hozta fel. Elmondtam neki, hogy miért lett ez így. Neki jobb egyedül? én vele szerettem volna lenni, együtt stb... nekem ez fáj, hogy nem lehetek vele stb. pont így történt. nem tudom már mit tehetnék többet...
2015. ápr. 7. 17:32
 6/8 A kérdező kommentje:
egyszer már keresett jobbat és szebbet. egy veszekedés után... mondtam, hogy akkor engedjen el. mégis engem akart és nem szakítottunk... a kettőnk között lévő dolgok mégis ugyanúgy maradtak... mostmár az ő szemével is átlátom a dolgokat, megértem hogy ez miattam volt...
2015. ápr. 7. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit kevésbé ragaszkodni hozzá szerintem. keress valami szabadidős tevékenységet, hobbit, amivel lekötöd magad, kevésbé fogsz "tapadni" (ne érts félre), és akkor talán észreveszi, milyen rossz nélküled. mindig legyél kedves ebben az időszakban, ne dacoskodj, de ha hív, akkor ne mindig mondj igent, legyen más programod is néha. ne mindig, csak néha. próbáld meg feltétel nélkül szeretni, és kölcsönös lesz. ne azért akarj Vele lenni, mert neked attól jobb lesz, hanem próbáld meg őt boldoggá tenni. legalábbis nekem ez a szerelem definíciója :)
2015. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazabol pont ezt teszem most. Nagyon nehez rola elterelnem a figyelmem, de lassan-lassan sikerul es probalom is lekotni magam. Ez amit leirtal.. pontosan igy akarom igagabol. Ezt is fogom tenni.. :) nagyon szepen koszonom a valaszokat. Remelem o is fogja latni hogy egyedul is boldog vagyok... mintha o is ezt tenne amugy... de igaza is van valoszinuleg... ezutan majd egyszer remelem minden a regi kerekvagasba megy vissza.. :)
2015. ápr. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!