Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori fiú barátom,és az utóbbi időben szrevettem, hogy nem vagyok túl közömbös iránta.Ez nagyon megrémiszt, hien ha belegondolok, hogy ő az a nyomi kisfiú akit ha régen -még a gengszterkorszkomban- megvertem homokozólapáttal mindig szaladt anyához.Na mindegy, a lényegre térve, lehet, hogy csak beképzelem, mert ugyábár tetszik nekem, ezért szeretnék hozzátok fordulni:)

2 gyerekkori fiú barátom is van, és mi hárman együtt cseperedtünk fel.Az a barátom, aki tetszik, nagyon kedves velem.Igazi úriember, aki előreenged az ajtón, közös filmezéseknél megengedi hogy elvegyem a helyét, és a párnáját,segít nekem a LoL-ban,nem zaarja hogy síkhülye vagyok hozzá, annyiszor magyarázza eé ahányszr csak kell.Illetve nagyon jól el tudunk beszélgetni,nevetgélünk és teljesen jól elvagyunk.Az utóbbi időben észrevettem, hogy elég sokszor nézett rám, piszkált a beszédhibám miatt, mikor pl. régebben észre sem vette, hógolyóháborúzott velem a másik brátunk ellen aki megdobott stb. De szerintem leginkább az esett jól tőle, mikor azt mondta, hogy jó látni hogy vannak még normális lányok is, nem csak p1csák.Tényleg nagyon kedves fiú, bár nem tudom pontosan mit is lát bennem.Néha nagyon sokat foglalkozik velem, néha pedig szinte semmit.

15/l



2015. ápr. 8. 20:17
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem tetszesz neki. Mondjuk a utolsomondatod kicsit elbizonytalanitott, de meg tudok srgiteneni. Irhatsz privatba segitsegert
2015. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy így van.Ha nagyon akar valamit tőled,úgyis lépni fog.A türelem rózsát terem.
2015. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!