Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy újra összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy újra összejönnek vagy kezdeményezhetek egy pár hét múlva?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe 2 és fél éve szerelmes vagyok de ő ezt nem tudta csak azt hogy tetszik nekem. Két évig együtt volt egy csajjal akivel távkapcsolatban volt vagyis olyan 2 hetentd ha találkoztak ha nem több és sokat veszekedtek főleg hogy a csaj jo ideig féltékeny volt rám nagyon.. most szakítottak pár hete. Nagyon szeretm de nem akarom letámadni őt. Szeretnék megint eljárni vele beszélgetni mint régen és ő is akar már találkozni velem. Érett nagyon és nincsenek semmilyen hátsó szándékai. Mikor érdemes elmondanom neki hogy szeretem ugy h ne ijedjen meg tőlem? Hozzá kell tenni hogy egy suliba járunk csak ő esti tagozatos én meg nappalis. 17/L

2015. ápr. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd akkor ha megtanulsz helyesen írni :D
2015. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért vannak nálam rosszabb helyesírással rendelkező emberek is itt az oldalon. :)
2015. ápr. 12. 22:08
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Mindenképpen várd meg, amíg túlteszi magát a szakításon. Amíg ez nem történik meg, addig nincs értelme.
2015. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik de mennyi idő kb.? Türelmes vagyok én nem az a baj csak nagyon nyomja a szívemet és szinte mindig elakarnám mondani neki. :/
2015. ápr. 13. 00:46
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Ez egyedül tőle függ. Szerintem 1-2 hónap minimum.

Ha úgy jön össze veled, hogy még az exén pörög, akkor az nem lesz jó kapcsolat. És ha egyből új kapcsolatba kezd, akkor egyrészt ugyanazokat a hibákat fogja elkövetni, mint az előzőben, másrészt nagy a valószínűsége, hogy csak azért jönne össze veled, hogy a sérült önbecsülését helyreállítsa. Szóval ez se lenne pozitív kimenetelű. Ha idő előtt lerohanod azzal, hogy szereted, az nem fog jól elsülni. Gondolj bele fordított helyzetben: szakítasz egy pasival, totál zavar van a fejedben, majd egy másik közli, hogy szeret...

2015. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen pont emiatt akarok várni a dologgal. Mert nem egy pótlék akarok lenni hanem hogy engem szeressen. Tetszeni mindig is tetszettem neki meg nagyon kedvel a mai napig igy van esélyem csak nem akarom azt a csajt helyettesítesnj. De szerintem nyárig várok aztán majd csak lesz valami :) Köszönöm a segítséget :)
2015. ápr. 13. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!