Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális? Ciki? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? Ciki? 14/L

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim és még szűz vagyok (NEM SZÉGYELLEM) Csomó osztálytársam azzal szekál hogy ha ilyen jól nézek ki miért nem fogok ki valakit. Az egyik fiú osztálytársam már próbálkozott de nem. Jó, jó nem mondom egy fiút szeretnék. Aki meghallgat meg vigasztal, megölel, megcsókol de a szűzesésem legalább 23 éves koromig megakarom tartani. Ez normális? Mit tegyek? Hogy találjak fiút? Nem ciki hogy szűz vagyok és az akarok maradni egy ideig?

2015. ápr. 14. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem ciki,ez lenne a normális
2015. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

14 évesen nem is baj.. .sőt ha 18 nál vagy szüóz az se ciki... Cikinek 40+ osan számítana de egy komoly összeget merek rátenni hogy két év mulva már valaki benned fog turkálni a farkával... :)

Az elhatározások szép dolgok de hát a trendiség nagy úr...

2015. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23 éves korodig? Miért pont addig?
2015. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hat amelyik fiu 9 ever var vele az sem komplett...
2015. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, te saját döntésed meddig akarsz az lenni. Amúgy szerintem változni fog ez a dolog benned 15-16 éves leszel. És jön a "nagy szelem". Addig meg nem ciki és legyél rá büszke.:)
2015. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*"nagy szerelem"
2015. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális felfogás.
2015. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem ciki mindenki akkor veszti el amikor akarja de ha fiatalon veszted el akkor se leszel több se kevesebb ember!
2015. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális!

Persze lehet,hogy 3-4 év múlva nem tudsz majd ellenállni valakinek... :)

2015. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Szüzesség nem létezik. Középkori fogalom. Tehát mind őrizgetni, mind sietve elveszíteni értelmetlen dolog.
2015. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!