Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet megkérdezni a barátomtól, hogy neki milyen a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Eléggé bizonytalan vagyok már az irántam érzett valódi érzéseiben, és kezdem úgy érzeni, hogy csak a megszokás miatt van velem. Totál ellaposodott a kapcsolatunk az évek alatt, amit többnyire az én kezdeményezéseimre próbáltunk helyrehozni. Bennem meg most már egyre jobban munkál, hogy igazi társat találtak magamnak egy életre. Részemről eddig nem volt kérdés, hogy vele tervezek. Csak most már nagyon elgondolkoztam hogy talán ez fordítva is igaz-e...Szerintetek érdemes egy fiútól ilyet kérdezni? Vagy ne várjak komoly választ?

2015. ápr. 14. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet ne kérdezz tőle hogy milyen a nagy Ő

inkább nyíltan beszéljétek meg hogy most milyen helyzetbe vagytok és mit szeretnétek

2015. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt megkérdezed akkor jóra ne számíts. Sértődés lesz valamelyik oldalon
2015. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es, próbálok vele beszélgetni ilyenekről, ami nem könnyű, mert általában nem kapok egyértelmű válaszokat, miről mit gondol. Azt mondja nem gondolkozott még annyira ilyesmiken...
2015. ápr. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!