Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb, ha egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha egy csajjal vagyok akit szeretek vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Vagy egy csajjal akarok járni akit szeretek és teljesen hűséges lennék hozzá; vagy ha nem vele akkor csak egyéjszakás kalandokat meg szex-kapcsolatokat akarnék, úgy hogy egyik csajjal sem járok csak szexelek velük. Szerintetek melyik a jobb? hosszú- és rövidtávon is

2015. ápr. 15. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki maga tudja, neki melyik a jobb.
2015. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:

Imádom ezeket a Marceline nesze semmi fogd meg jól, nem foglalok állást nem is érdekel a kérdés de 1. kommentet fogok írni mert az menő válaszokat!:)))


Szerintem hosszú és rövid távon is biztonságosabb (pl nemibetegségek miatt ha egy rakat lánnyal vagy, kavarások, féltékenykedések, balhék más pasik miatt), kiegyensúlyozottabb, és élvezetesebb (lehet a személyt tekintve elmarad a változatosság, de őrületesen jó egy összeszokott szeretkezés, ha ott tartasz egy kapcsolatban, hogy megbeszélhettek már mindent, megismered a másik erogén zónáit, minden rezdülését,etc)!


De ha még úgy döntesz kiakarod élni magad, a kockázatok beleférnek, tudsz fókuszált maradni, nem hanyagolod el az állandó csajozás miatt (időigényes és frusztráló a teljesítménykényszer 1-1 buliban, senkinek se lesz mindig sikere, fogynak a lehetőségek) a tanulmányaid, munkád, saját magad, akkor hajrá!:)

2015. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

Lényegében te meg csak kifejtetted a különbséget a kettő között amikre valószínűleg amúgy is mindenki rájön magától is, még ha nem is volt még része ilyen kapcsolatokban, szóval az én válaszomnak még mindig több értelme van, mint a tiednek, mivel végül úgyis mindenki maga dönti majd el, mi a jobb, nem általánosan meghatározható, hogy az egyik jobb mint a másik és pont.

2015. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:

"Szerintetek melyik a jobb?"

A válaszaid 90% arról szól, hogy a kérdező döntse el maga. Minden kérdés alatt, legelső helyen. Leírtam a véleményem, számomra mit jelentenek, nekem mi jut erről eszembe, beleképzelem magam, megfogalmazok egy nézetet, és próbálok hasznos információkat leírni. Ez időt és több sort igényel, ráadásul egyáltalán nincs mindig igazam, soha nem is képzeltem.:) De időt szánok rá, mert ahogy már korábban beszéltünk róla, nem látom különben semmi értelmét, hogy csak a celebeskedés miatt kommenteljek.

A Te válaszaid viszont kivétel nélkül az 1. helyért mennek, a hosszabb kérdések alatt egyértelmű, hogy el se olvasod miről van szó, de mennyiségi jól látható egyszerű válaszra törekszel.

Te ezt élvezed mint korábban leírtad, ki miért használja az oldalt..:)

A melyik a jobb egy eldöntendő kérdés, a Szerintetek? pedig véleményt vár. Válaszoltam. Te meg első voltál! Gratulálok!:)

2015. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4#

Pedig igaza van. Ez olyan mintha a kérdező azt kérdezné,

"melyik a finomabb, a dobostorta vagy az eszterházi torta?".

Ez mindenkinek szubjektív megítélés kérdése.


Ezen az oldalon is sokkal kevesebb értelmetlen kérdés lenne, ha az emberek képesek lennének önállóan eldönteni valamit vagy használni a google-t.

2015. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ melyik élet szakaszban :)

Az ember hozzáállása a dolgokhoz szokott változni, ahogy "érik". 20 évesen érezheti úgy, hogy belecsap a lecsóba és ez a jobb, utána meg azt, hogy fix kapcsolatot akar már, és társat keres.


Mindkettőnek megvan a maga előny és hátránya, idővel változnak az arányok, a hangsúlyok, prioritások.


Én szerintem hosszú távon a tartós kapcsolat jobb. És mivel hosszú távról beszélünk, idővel majdnem mindenki eljut odáig, hogy bizony megállapodna, idő kérdése.

Persze amíg ezt egyértelműen meglátja az ember (a társra találás előnyeit), és főleg fel is éri ésszel, hogy ez mit jelent, addig elég sok partner is megfordulhat az életében. Az emberek változnak, és az életük is.

2015. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4


Na ja, a toplista nagy úr :D


Az amit itt elmodtál szinte minden toplistásról elmondható. Írni valami baromságot, de azt lehetőleg sokat és röviden, hogy beleférjen a napi 100 válasz...


Jó mondjuk a netes oldalak általában mind ilyenek. Minden oldal kitermeli a maga pünkösdi kiskirályait, akik pont addig tündökölnek amíg létezik az oldal vagy nem találnak valami munkát maguknak és kevesebb idő jut neten őrjöngésre.

2015. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nos dowdnak pontos a leirasa ha komoj a kerdes valoban egy ido utan mar meguonod az alkalmi kapcsolatokat es tarsra vagyol majd de ha fiatal vagy meg eld ki ezeket az alkalmikat mert ha megallapodsz egynel nem szep felre jarni! szerintem!
2015. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dowd (amúgy helyes) válaszát szeretném kicsit árnyalni. Az ember ugyanis nem csak az életkorral, hanem az élethelyzetekkel is változik. Így aztán, aki hosszabb ideje hűségben él, az csapodárságra vágyik, aki pedig váltogatja a partnereit, szeretne végre megállapodni.
2015. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!