Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy elkezdődik egy kapcsolat-szerűség.. aztán félbeszakad.. de van vmi fajta kapcsolat kettőjük közt.. olyan fura.. mintha éreznék és látnák egymást de nem beszélnek. Van ilyen?

pl. volt olyan hogy telón beszéltünk(viber) én elkezdtem vmit csinálni és ő mondta hogy mit csinálok.

Mondom: Honnan tudod? :OO

Ő: Ott vagyok.

Hm?

Azóta is ezt érzem.


Van ilyen? Vagy csak bebeszélem magamnak?

:OOO



2015. ápr. 17. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják, ő asztrális kivetülésnek?
2015. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Holnap hanyadika?
2015. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 To7ka ***** válasza:
Szerintem nézz szét kamerák után a szobádban és a fürdőben!:D Én nagyon nem hiszek ezekben:DD De aranyos.
2015. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Ha valakivel , nagyon jó és mély érzelmi szinten vagy igen. Emlékszem mikkor kis öcsém ki futott , mert hallotta a mentő kocsit. De valahogy így anya-anya gyere gyorsan baj van menjünk mert a *NÉV* rosszul van. És tényleg tudta hogy ki volt rosszul. Van olyan is hogy belül azt érzed , hogy ma valami rossz fog közötettek törtini és tényleg úgy van. Vannak ilyenek...:)
2015. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. Vagyok szerintem csak megérzés alapján találta el.:)
2015. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3/ Megnéztem mindenhol, és nincs kamera, nekem is ez volt az első!!:/


És azt vettem észre, hogy ha én jól vagyok, ő rettenetesen rosszul. És mostanába én nem vok jól.

Mintha paráznék, hogy ha jól leszek, akkor ő rosszul.

Nagyon szar.

Az illető egyébként nem beszél velem. Nem kommunikál.

2015. ápr. 17. 22:55
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak olyan érzésem van hogy testileg nincs itt, de én érzem hogy itt van.

És amíg nem beszél velem, addig nem tudom innen kitenni.

2015. ápr. 18. 12:41
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:))


A lényeg hogy előfordulhat ilyen, kamerák nélkül is.

2015. ápr. 18. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet szektás a csaj nem? vagy valami ilyesmi azok szokták ki találni :D de am maradj nyugdt nem lesz semmi baj nem tud téged figyelni ha csak rád nem küldött egy szellemet és a szellem figyel és cheatel a csaj a szellem le adja a drótot és azt mondja ő lát :D
2015. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!