Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom nem hív meg a ballagásár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem hív meg a ballagására (? )

Figyelt kérdés

Már 2 éve együtt vagyunk, 30-án lesz a ballagása, már minden rokonának odaadta a meghívót de engem meg se hívott. Rákérdeztem, hogy miért (mert szerintem vagyunk már együtt annyi ideje) erre azt mondta, hogy nem mondhatja el.

Ti mit gondolnátok?

Ui: a családja kedvel engem szóval tuti nem azzal van a baj, pénzzel se álnak rosszul, hogy ne jussa mégegy meghívóra



2015. ápr. 19. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet készül valamire?
2015. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már az idegeimmel játszik. Ugyanakkor van az ő ballagása, mint az én iskolamba és az osztályfőnök mondta, hogy mindenkinek ott kell lennie a mienknél kivéve ha közeli hozzátartozó ballag. Ha keddig nem mutatjuk be a meghívót akkor részt KELL venni a miénkbe. Ezt a párom nagyon is jól tudja és már idegileg teljesen kivagyok
2015. ápr. 19. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem Téged is meg fog hívni, de a Te meghívód nagyon egyedi lesz, és nem olyan, mint a rokonoké.
2015. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy jó a megérzésed
2015. ápr. 19. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy valami meglepit akar.
2015. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én azert nem hivnam meg, ha szemet lennek.

mert nem akarom hogy ott aldogaljon egy orat. amig ez az egesz ballagas vegbe megy.

bar en meghivtam, mivel tudom hogy neki ez fontos meg orulne neki.


18/f

2015. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az lesz a meglepi,hogy nem hív el.
2015. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Páromtól személy szerint nem kaptam meghívót, alap hogy ott kellett lennem. :)
2015. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!