Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok példát mondani olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok példát mondani olyan kapcsolatra ahol a felek osztálytársak voltak és érettségi után jöttek össze?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban akivel nagyon jókat beszélgetünk. Jövőre érettségizünk. Tudom hogy nem jó osztálytárssal összejönni, de talán van példa arra, hogy érettségi után is kialakulhat valami. :)

2015. ápr. 22. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már érettségi előtt összejöttem évfolyamtársammal és azóta sem bántam meg.
2015. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két évig voltunk együtt.

Én akkor voltam 11.-es ő 12.-es és tavasz volt (neki ugye érettségi)

Közdben "randizgattunk" az udvaron, míg le nem érettségizett, majd egyetemre ment, utána én is, ott is együtt voltunk (mármint nem egy intézményben)

2015. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És azóta is együtt vagytok? :)

(Köszönöm a válaszaitokat!!)

2015. ápr. 22. 17:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj Bocsi rosszul láttam :D
2015. ápr. 22. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem voltak ilyen osztálytársaim. Csak pár hónapig tartott a dolog.
2015. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan osztályt, ahonnan két házaspár is van, gyerekekkel, és jól megvannak, 16 éve érettségiztek. Hogy mikor jöttek össze, nem tudom. Nincs vele semmi baj, ha érettségi előtt. A saját osztályomból csak egy házaspár van, de ők már a gimi közepén összeálltak, és idén lesz a 30 éves találkozónk.
2015. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szüleim. Középiskola után 1-2 évvel jöttek össze, 43 éve házasok.
2018. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!