Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen vagyok. Normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen vagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom, de nem is akarok. Másoknak ez furcsa, de én így érzem jól magam.

2015. ápr. 23. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
annyira normális, mint a melegek. Nem katasztrófa, de persze nem is a legegészségesebb.
2015. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Normális
2015. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A normális relatív. Ebben az univerzumban lehet nem számítasz annak, de a fő, hogy boldog vagy így.
2015. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem normális

-Keresztapa-

2015. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal becsülendőbb mint összeállni mindenféle emberrel.
2015. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Szimplán csak aszexuális és aromantikus vagy.
2015. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attol fugg ferfi/fiu vagy no/lany vagy.
2015. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 piriiiii ***** válasza:

Az normális, hogy nem volt még párkapcsolatod, ennek sok oka lehet, előfordul. :)

Az kevésbé normális, hogy nem is akarsz. De nem mondanám totálisan abnormálisnak, ez is előfordul. Főleg, ha jól érzed magadat.

2015. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi gond, ha még nem volt barátod, az a lényeg, hogy neked így is jó, és ez csak rád tartozik. Bár van egy olyan érzésem, hogy nem írod ki ezt a kérdést, ha teljes mértékben el vagy egyedül. Szerintem itt nem csak ennyiről van szó.
2015. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es: Fiú vagyok, szóval max barátnőről lehetne szó.


Én jól érzem magam, csak mások néznek rám furcsán. Meg általában meglepődnek, amikor azt mondom, hogy még nem volt barátnőm. Persze azt nem hangoztatom, hogy nem is akarok kapcsolatot. De más dolgok sem hoznak lázba. Minden hidegen hagy, érzelmeket nem lehet kiváltani belőlem.

2015. ápr. 23. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!