Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha nektek ilyen barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek ilyen barátnőtök lenne, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy összejössz egy lánnyal, aki még szűz és nagyon egymásba szerettek, senkiért le nem cserélnéd. De a lány 4-5 hónap után sem érzi magát késznek arra, hogy lefeküdjön veled és e téren szeretne minél lasabban haladni? Mit tennétek? Türelmesen várnátok, szakítanátok vagy a sexuális vágyaitokat titokban más lánnyal élnétek ki? Lehet bármi a válasz, kíváncsi vagyok. Kérlek a korotokat is írjátok meg.

2015. ápr. 24. 06:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Jelenlegi baratnommel 11 honapja vagyunk, es meg nem szexeltunk, tehat én tudok várni :)
2015. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

hát várnék ha muszáj. egy darabig.

addig meg recska,mással tuti nem

2015. ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
En is varnek :) Sokkal tobbet fog jelenti neki is es neked is!:) 21/F
2015. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy kihivasnak vennem hogy kibirjam a dolgot. Tehat tartanam magam utolso percig :)
2015. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted kivárod.Addig meg pettingeljetek,ismerjétek meg egymás testét,stb.
2015. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha "nagyon egymásba szerettek" akkor fel sem merül benned a kérdés. Ha annyira nem jön be akkor felesleges várni.
2015. ápr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen várnék..
2015. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. bnőmre majdnem 1 évet vártam. Megérte...de amúgy is türelmes tipus vagyok. 26/F
2015. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Nem, semmiképp.

A szex a kapcsolat egy magasabb szintre emelésének a része, ha erre nem hajlandó, akkor nem is akar többet, ergo nem szeret, persze egész más a helyzet, ha gyerekről van szó, ami ebben a helyzetben valószínű, de én felnőttként nem akarnék olyannal összejönni, aki azt állítja, hogy nagyon belém van esve, de mégsem szeret annyira, hogy kitárulkozzon előttem testileg. A magam részéről a max. 1 hónap, amit hajlandó vagyok várni, ha addig se kerülne rá sor, akkor azt feltételezném, hogy szellemileg és lelkileg még egy szégyenlős és bártortalan gyerek, aki nem bízik bennem. A három felsorolt opció közül, tehát a várakozás, a szakítás és a megcsalás közül egyiket se választanám elsőre, hanem megkérdezném tőle, hogy miért nem akarja, holott tudhatja, hogy nem bántanám és nem nevetném ki, ha erre nem kapnék kielégítő választ, akkor szakítanék vele.

Ez van, le lehet pontozni, aki megvárat engem annak tudatában, hogy tudja én nagyon szeretném már, azzal nem kezdek. Ez nem önzés, hanem a saját igényeim kinyilatkoztatása, amihez joga van mindenkinek.

2015. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én várnék ha szeretem! Amíg csak kell! Viszont azt megkérdezném hogy addig legalább kézzel nem e akarni kielégíteni? Szerintem így korrekt lenne!
2015. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!