Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen! Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Nem tudom eldönteni, mit érzek? Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk a barátommal, szinte minden perc tökéletes, nagyon szeretek vele lenni, már fél éve együtt vagyunk. Mégis furcsa, de mikor meg nem vagyunk egymás társaságában (hetente csak egyszer találkozunk), olyan, mintha nem is lenne barátom... alig gondolok rá, nem is mondanám azt, hogy hiányzik, mégis úgy érzem, hogy szeretem...

nem tudom, akkor miért nem hiányzik minden pillanatban és miért nem ő tölti ki minden gondolatom?!

Más is volt már hasonló helyzetben?



2015. ápr. 27. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem valaki más kell neked
2015. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki,jobb mintha a hiányába betegednél bele :) Azért mert nem körülötte forog minden gondolatod,még nem azt jelenti hogy nem szereted,csak azt hogy nem tapicskolsz rózsaszín ködben.Lehet kevés az a heti egy alkalom,ezért sincs meg az a nagy kötődés.
2015. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, az lehet...

köszönöm a válaszaitokat! :)

2015. ápr. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!