Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek. Mesélhetek nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek. Mesélhetek nektek? Remélem nem sikeredik hosszúra és elfogjátok olvasni is.

Figyelt kérdés

Az egész tavaly kezdődött nekem nagyon tetszett egy bizony gyerek most legyen a neve Peti. Akkor nem is vett tudomást rólam.. Az egész pár hete kezdődött. Mikor kint voltunk mindig oda ült hozzánk beszélgetett velünk fociztunk meg minden. Egyik vasárnap is leült a hajamat folyton össze borzolta ha éppen állt meg a kezét a lábamra tette természetesen mindig levettem onnan de akkor is oda tette. Aztán most hétvégén kint voltunk ő megint oda ült hozzánk folyton puszikat küldözgetett aztán mellém ült. Azt akarta,hogy adjak neki puszit de én nem adtam.. Aztán végig fogta a kezem es nem engedte el.. Később álltam nem láttam,hogy kijött hátulról megölelt és nem egnedett el.. aztán mondja menjünk el sétálni, mondom oké baj ugyse lehet belőle bár ismerem milyen szóval számítottam rá,hogy valamit akar is. Beültünk a buszmegállóba először úgy csikizett meg,hogy direkt a lábam az övén kössön ki.. össze is jött neki. Nem engedte el. Majd megkérdezi,hogy ki-e szívhatja a nyakamO_o.. hát mondom nem. aztán a nyakam akarta puszilgatni azt sem engedtem. Majd fölém hajolt és meg akart csókolni valahol belül én is akartam de ő cigizik és annyira cigi szaga volt,hogy képtelen lettem volna vissza csókolni.. De így vissza gondolva megengedném neki.. De ő sajnos olyan,hgoy mindenkivel játszadozik.. rengeteg barátnője volt már és nem is egyszer megcsalta őket..

na mindegy is, köszönöm,hogy elolvastátok és válaszoltok is rá,hogy mit tegyek legközelebb ha ilyen helyzetbe kerülök or idk. :)



2015. máj. 2. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Á ne is foglalkozz vele.
2015. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj, és énekelt is nekem:D

Mert szólt a nézését meg járását és énekli : "Az én ...m a legszebbik kincsem" (a ...-nál a nevemet énekelte)

És elakart kisérni ma iskolába megbeszéllés volt és kérdezi,hogy elmenjek veled mondom nem kell, erre az egyik gyere elmenne ám veled.

2015. máj. 2. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi igen?:)
2015. máj. 2. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!