Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak vele? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak vele? Bővebben lent

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok van egy 21 éves fiú , találkozgatunk csókolozunk ölelközünk ennyi :) nagyon szeretem de nem szerelemből bár néha ugy érzem hiányzik mint egy pasi a csajának , ez folyik már kb féléve az elején mindíg mondta hogy feküdjek le vele mondtam hogy nem ( nem voltam még fiúval "úgy") 1hónapig mondta kb aztán abba hagyta mondtam neki egyszer hogy legyünk együtt azt mondta nem és ne is kérdezzem meg miért mondtam hogy oké , azóta is így vagyunk bár én nem mindíg vágyok a társaságára ő akkoris jön oda hozzám beszélgetni stb majdnem mindennap itt van nálunk anyukámék is szeretik és jön be a szobámba beszélgetünk komoly dolgokról , mondta soha ne legyek szomorú egy fiú miatt sem nem érdemlik meg stb .. úgy érzem hogy az ő életében egy biztos szerepet töltök be hoggy soha nem maradna egyedül mert én mindíg itt leszek neki , mitcsináljak vele? hozzam fel neki még egyszer a témát hogy mi lenne ha ő meg én? mert anyukáméknak meg az ő anyukájának mindíg mondják hogy sokat vagyunk együtt erre a srác csak mosolyog :) pls normális válaszokat , köszi:)

#szerelem #kevesebb mint egy par
2015. máj. 3. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hozd fel neki, mert ebből már most látszik az, hogy semmi jövője nem lenne a kapcsolatnak.
2015. máj. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
De hozd fel! Ebből lesz valami.
2015. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én ezt nem értem. ha semmit nem akar tőled, minek jár oda a nyakadra?
2015. máj. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem egy probat meger de neked kell eldontened. Csak akkor hozd fel neki ha szereted! A szerelem nem mindig a rozsaszinkoddel jar, ha kiforrja magat akkor a bizalomrol es egymasra valo tamaszkodasrol szol. Ha ugy erzed szereted hajra!

18/ L U.I: az en baratom 3 eve azt mondta legyunk csak baratok mert tul messze lanunk (3000km kb) es nem akarja hogy ra pocsekoljam az idom. De en mar a legelejen ereztem hogy jobban megkell ismernem es ennyi ido nem eleg ezert nem adtam fel (nem volt nehez dolgom mert szeretett). Azota is egyutt vagyunk es mar tervezzuk az osszekoltozest.

18/L 20,5/F

2015. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!