Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért csinálja? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja? Nem nagyon válaszol nekem, pedig máshol fent van!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már lassan 8 hónapja járok, ő 22 éves én 28 vagyok. A kapcsolatunk elején mindig írtunk egymásnak és válaszoltunk is azonnal, mostanában barátnőm csak egy szavas vagy egy mondatos válaszokat ír nekem - ha válaszol - Sokszor előfordul, hogy facebookon offline, de ha rámegyek a viberre akkor ott látom, hogy elérhető... Eléggé féltékeny típus vagyok, nem tudom mit gondoljak ebben az esetben. Egyszer próbáltam megbeszélni vele, de azt mondja hogy nincs ideje a munka miatt beszélni, pedig sokszor látja az üzeneteimet, de nem válaszol rá, pedig közben több alkalommal is fent van...

Viberen legtöbbször elérhető, többet mint a facebookon. Nem akarom erőltetni neki ezt a témát, mert így is kivan rám néha ha féltékenykedem... Elég hamar összeköltöztünk, jelenleg is együtt élünk, én nagyon szeretem őt, de néha úgy érzem, hogy nagyon nyeregben érzi magát és természetesnek veszi azt, hogy mellette vagyok. Nagyon szereti ha idegen férfiak bókolnak neki és adják alá a lovat, több vitánk is volt emiatt, nemrég mondta, hogy szeretne fiú barátokat is, mert ők nem olyanok mint a lányok, lehet velük hülyéskedni, sok mindent máshogy látnak. Szerintetek mi lehet emögött?



2015. máj. 3. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Rád unt barátom!
2015. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kell neki más aki , jól meg d*gja. Kicsit legyél távolság tartó , hadd érezze egy kicsi a hiányodat. Ne írj neki várd meg még ő ír.
2015. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. Viszont tökre igaza van.
2015. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ha jól megvernéd, jobban ragaszkodna
2015. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a lángolás, már csak pislákolnak a érzelmek.
2015. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Ha együtt éltek és minden reggel meg este találkoztok, akkor ne akarja jobban ráakaszkodni, mert ezzel pont az ellenkezőjét éred el. Ha tudja, hogy féltékeny vagy, akkor ezt simán ellenőrizgetésnek fogja venni.

A bókolás nem mindegy, hogy milyen formában történik. Ha nem lép túl egy bizonyos határt, akkor szerintem nincs vele gond. Kinek ne esne jól, ha bókolnak neki? Ha viszont szexuális ajánlatokat tesznek más pasik neki, és ezt élvezi, az már gáz.

2015. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 6. válaszolónak teljesen igaza van! :) Én is úgy érzem, hogy kis teret kéne adnom neki, érzem hogy nagyon szeret és nem akarom a féltékenységemmel/ráakaszkodással tönkretenni a mindennapjait! Valamiben még van mit fejlődnöm, amúgy csak bókolnak neki, általános dolgokat. (=
2015. máj. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!