Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehetne tenni ebbe az esetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebbe az esetbe?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm és én már több mint 1 éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymás minden stimmel a kapcsolatunkba. Ő dolgozik már jó pár éve, én viszont még az egyetemen tanulok. DE egy városba vagyunk. Szóval a barátnőm, meg én is szeretnénk összeköltözni. Az a baj ezzel hogy ő neki kellene fizetnie mindent, ami neki egyáltalán nem lenne baj sőt ő ajánlotta fel, mert bőven keres annyit hogy szűkölködés nélkül együtt tudjunk élni, úgy hogy neki kellene fizetnie mindent. DE mivel én férfi vagyok, nem tudnám ezt elviselni, hogy a nőnek kelljen mindent fizetni. Nkem ez nagyon megalázó lenne. Engem mindig úgy neveltek, hogy a férfi a kereső ő neki kell a családjának megteremteni az anyagiakat stb.. Azt már sikerült elfogadnom, hogy a nőnek is a mai világba kell dolgozni, sőt azt is sikerült hogy valószínű ő mindig is többet fog nálam keresni, de ezt sajnos nem tudom így elfogadni, hogy úgy költözzünk össze, én nem tudnék beleadni semmit és ő "tartana" el. Nekem még 1 év a suli. A barátnőm elég nehezen tudja az álláspontomat megérteni, mert mind a ketten tényleg nagyon vágyunk már erre hogy együtt éljünk. Szerintetek mit tegyek? Nagyon tanácstalan vagyok. (és igen, tudom, hogy a büszkeség szól belőlem) De őszintén, hány férfi tudná meglépni ezt a lépést?

2015. máj. 4. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Most a szüleiddel élsz? Nem tudnak támogatni erre az egy évre valamennyit? Te nem tudsz elmenni diákmunkára suli mellett hogy valami keveset legalább hozzátegyél a kasszához?
2015. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki hogy megtehetnétek hogy összeköltöztök. majd amikor gyereket szül úgy is te fogod őt eltartani.
2015. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha a szüleimtől kérnék, az még gázosabb lenne, mert ők fizetik az egész egyetemet.. Diákmunkát meg csak most nyárra tudnék vállalni, de őszintén az mire lenne elég? Tanulmányi időbe, meg semmi szabadidőm nincs, meg akkor kb nem is tudnék egy percet se foglalkozni, a bnőmmel még ha együtt is élnénk, az úgy meg még rosszabb lenni. Gondoltam még a diákhitelre is, de azt meg élből szülők is meg bnőm is elutasította, hogy ne legyek már hülye. És igazuk is van :(
2015. máj. 4. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!