Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy barátom, aki több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, aki több mint csak a pasim, vele mindent megosztottam szinte, minden lépésemet tudja, mindenröl beszámolok neki, ö is Nekem, Mi ez a érzésí?

Figyelt kérdés

több volt, a pasim is egyben. Szoval ismerkedik lányokkal, ezt tudom, mert meg beszéljük, nagyon szeretem sokszor fáj, de nem akarom magamhoz láncolni, hogy ne menjen el. és ekkor olyan furcsa érzés szokott rám törni, hogy sokszor azt érzem mien önzö vagyok?



ha nem engedném el h jobbat érdemel, mert nem vagyok elég jó hozzá külsöleg ezmitöl van?



2015. máj. 6. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem fuss neki még egyszer, elég nagy a káosz.
2015. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom Van egy fium és annál kicsit több vagyunk egymásnak és Mindent megosztunk egymásnak,de sokszot önzönek érzem magam ha nem engedném el randira más lányokhoal ,mert azt érzem h nem vagyok elég csinos és kivánatos .hogy sokkal jobbat talál,meg érdemel,nem vagyok elég kö neki külsöleg.hogy ugy érzem h jobb pasi mint én nöbe és és igy van
2015. máj. 6. 23:46
 3/6 A kérdező kommentje:
kö helyet jó akart lenni bocsi a hibákért
2015. máj. 6. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint önző vagy, mert nem engeded el más lányokkal randizni? Vagy elírtál valamit megint, vagy nagyon furcsa a kapcsolatotok. :D
2015. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyitott kapcsolat is volt,meg szemét voltam én is
2015. máj. 6. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolat nyitottnak indul,vagy kinyitják egy idő után,az nyitva is marad.Ha meg nem akkor előbb utóbb vége. Láttam néhány ilyen esetet baráti körömben. Ha barátként is tekintitek egymást,mint olvasom,és nyitott a kapcsolat,ezen nem fogsz tudni változtatni,és ha kevésnek érzed magad neki,lehet úgy is van. Neki Te testi lelki jóbarát vagy,akivel bármikor szexelhet.Kb ennyiÉs ha ez régóta így van miért zavar?Ha többre vágysz,és csak vele,és ő is csak veled,... Beszéld meg vele. Ha fontos vagy neki,lehet bele megy. De kevés rá az esély.
2015. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!