Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a férfiről? (szitu lent)

Figyelt kérdés

Barátként indult, és mindent megtett, h lefektessen, sikerült neki.

Nem akar kapcsolatot velem, felfogtam, nem keresem.

Ő minden nap bombáz a barátságával. Nem érti meg, h nekem nem jó érzés, h beszél az aktuális jelöltekről.

Elküldöm, egy nap eltelik, és újra keres. Mit kezdjek vele?

(Nektek is rossz lenne, vagy csak én vagyok ilyen nagyon érzékeny?)



2015. máj. 13. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Értetlen bunkó.

De te se csinálod valami jól. Egyszerűen ne hallgasd meg vissza se köszönj, hagyd faképnél, tiltsd le.... Ha azt mondod neki nem beszélsz vele légy következetes esélyt se adj neki, 1-2 hét és próbálkozni sem fog.

2015. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rossz lenne. Mond meg neki, hogy neked ez rossz így, és jobb ha többet nem keres.
2015. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tiltsd le mindenhonnan, ha meg személyesen keres fel, jó bunkón add az értésére, hogy nem akarod látni
2015. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben,és elkezdtem vele éreztetni,hogy sértő,amit csinál.Elég nagy összeveszés lett a vége,ma már abszolút nem beszélünk,de szerintem jobb is így.
2015. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

azt mondta, h addig szeretne velem szexelni, amig nem jön olyan akivel járna is.

ezek után ha rá nézek nagyon bénának érzem magam. Szerinte hisztizek, és nem érti, h miért amikor ő ott van nekem.

Elmondtam neki szépen is, csúnyán is. Le is írtam, töröltem is. Mégis jön, és keres.

Rengeteg haverja van.. rengeteg jó csaj veszi körül, folyton bulizik.... Nem értem, h miért fontos neki, h én is legyek barátként?

2015. máj. 13. 10:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem barátként. Ürítősbabaként. (Bocs, de êbredj fel, ne áltasd magad.) Nem vagy neki fontos, nem kellesz neki lelkileg és SOHA nem volt a barátod, végig a szexre hajtott. Szerinted egy barát mondana olyat, hogy addig akar kúrogatni téged, amíg nem találkozik olyan lánnyal, akit méltónak tart -veled ellentétben- komoly kapcsolatra is? Szarik az érzéseidre, csakis a punci kell neki. Ne legyél kapcaronygy, dobd ki gyorsan ezt a szemetet.
2015. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is ezt érzem, köszi utolsó, megerősítettél
2015. máj. 13. 10:28
 8/13 A kérdező kommentje:
a másik meg, h annyi nővel izél.. csak túl éli ha valaki nemet mond
2015. máj. 13. 10:29
 9/13 anonim ***** válasza:
áll a farka, olyankor én is minden hülyeséget írok olyannak akit meg akarod d*gni. (ha kiverem már nem is akarom keresni)
2015. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te csak guminő voltál neki, aki előkap, amíg nincs más. Ideje felfogni, és MINDEN kapcsolatot megszakítani vele.
2015. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!