Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet beleestem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beleestem az egyik tanáromba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyetem. Ő nős, két gyerek, két házasság+ nekem is van egy jól működő kapcsolatom. De valamiért úgy tűnik, hogy vonzzuk egymást és mindenhol egymásba botlunk... Eddig semmi konkrét nem volt. Plusz pontért feltűnően zavarban van, ha velem kell kommunikálnia, ugyanakkor mégis próbál érdeklődni és nyitni felém. Elég furcsa szituáció. Megoldás?


Nagyon elvetemült? Ő 52 én 28.


2015. máj. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen férfi dolog, hogy 50 éves korukra elkezdik a 20on éveseket nézegetni.
2015. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már volt
2015. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nem szerelem, te felnézel rá, ő meg örül hogy 52 éves korában még mindig érdekli a fiatal nőket, meg lehet tetszel is neki

emiatt ne tedd tönkre a kapcsolatod, inkább koncentrálj arra

tudod hogy a tanároddal úgyse lesz semmi és ez az érzés is majd elmúlik

2015. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó, egyfelől igazad van, de egyre többször úgy érzem, hogy ez már több annál.


Az ő részéről is elég felemás az egész. Volt, hogy behivatott magához és a semmiről kérdezgetett, többször külön levélben érdeklődött,hogy mit csinálok, mivel foglalkozom, valamint felajánlotta a segítségét is, ha bármikor szükségem lenne rá. Ugyanakkor, ha mások is jelen vannak, mindig kimért és távolságtartó, és csak akkor szól hozzám, ha nagyon muszáj/ valami, a kurzussal kapcsolatos kérdésre kell válaszolni. Ezzel szemben a többiekkel viccelődik, sokkal közvetlenebb, barátságosabb stb.

2015. máj. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!