Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az alábbi a szenvedésem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkfox999999 kérdése:

Az alábbi a szenvedésem és fájdalmam oka HELP HELP?

Figyelt kérdés
arról van szó hogy ma a párommal elmentünk volna közös programra és megígértem neki de nem mentem el mer közbe jött valami, rajtam adtam ki a dühömet flegma voltam vele , mikor hazaértünk mondta hogy vége a kapcsolatunknak, ő ezt nem tűri hogy így beszélnek vele meg ilyesmi ő elég domináns alak, sokszor könyörögtem neki hogy visszafogadjon neki a neten, mert csak csevegni tudunk jelenleg és visszafogadott de azt mondta hogy valami eltört benne és már nem szeret semleges vagyok neki de megpróbáljuk és reméli hogy megint belém szeret, és azt mondta hogy attól fél hogy elölről kell kezdeni a kapcsolatunkat, ezeket elhiszem neki tapasztalt és senkinek nem tűrt , nem is sírt mikor sírtam semmi reakció csak sajnálatból fogadott vissza és ez nekem nagyon fáj nem írja és nem mondja hogy szeret , nem becézget többé, azt mondta csodálkozik hogy belém szeretett mert ő nem olyan típus, ez nekem nagyon fáj nem tudok aludni annyira sírok szerintetek újra eltudom rabolni a szívét ? hogyan csináljam ? ha megváltozok és nyalizok neki nem hiszem hogy bejön de ha nem változtatok akkor nem fog megint belém szeretni van esély rá hogy újra belém szeressen ? mi a teendő ilyenkor ? nagyon szenvedek

2015. máj. 18. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és keress olyat, akivel jobban összepasszoltok és nem kell neki nyalizni meg könyörögni, hogy szeressen.
2015. máj. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:

Tedd át az ovis párkapcsolatok kategóriába, írd be a kereső szavak közé, hogy "töketlen", és máris előrébb vagy!!:)


Az önismeret fontos! Ha nő lennék állatsimogatóba tartanálak maximum (antiszociális estém van).

De no.. Komolyra fordítva a szót (eddigieket is komolyan gondolom), változz meg, és ne keresd. Minimálisan, beszélgess vele de legyenek programjaid. Jhaj a csaj legalább annyira rossz mint te, hogy lehet annyira rettegni az egyedülléttől hogy inkább ez mint 2 hét magány..:/

Elég mélyen járnak páran... Kapard össze magad, ne nyalizz, legyél férfi, vagyis férfiasan állj meg a lábadon, sportolj többet, legyél határozott, és bánj vele úgy mint egy nővel!!!! Ne mint egy darab ronggyal (bár jelenleg nem képzelhet magáról többet a "barátnőd"). És ha egy teljesen más ember leszel, és sokkal több jót adsz neki esetleg.

Egyszerűbb lenne bemutatnod neki egy barátod. Aki elviseli az önbizalomhiányos és életképtelen nőket..

2015. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

soha nem kezeltem úgy mint egy rongyot sőt kimutattam az

érzéseimet verset írtam neki, ő is becézet engem meg minden nem tudom mi tört el benne lehet csalódott bennem vagy ilyesmi , nem tudom de vissza akarom szerezni mer jól megvoltunk egymással és őszinték is voltunk

2015. máj. 19. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarom elrontani a kedved, de szerintem onnan már nincs visszaút, ahová a párkapcsolatotok jutott. Valószínűleg már régóta elmúltak az érzelmek részéről, ez az eset pedig kijózanító volt számára, hátrahagyta a kapcsolatotokat. Én is voltam olyan helyzetben, mint ő, már nem szerettem a srácot, de annyira könyörgött, hogy adtam még esélyt, és tovább húztuk egymás idejét, holott már akkor biztosan tudtam, hogy nem azzal az emberrel fogom leélni az életem, és bármelyik idegennel több jövőm lenne, mint vele, akiről tudom, hogy nem működik. Az exed valószínűleg azért adott esélyt, hogy legyen időd felkészülni, vége. Az ember nem szeret bele abba, akiről már megbizonyosodott, hogy nem az, akinek hitte. Könyöröghetsz, zsarolhatod érzelmileg, megalázhatod magad, de csak mindkettőtöknek ártasz vele a saját önzésed miatt. Állj a sarkadra, lépj tovább. Ha tudsz még olyat mutatni, ami miatt megváltozik a véleménye, majd ő fog kopogtatni nálad.
2015. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B.I.G ***** válasza:
Nem jól látjátok a problémát.Alabból ott kezdődik valami hogy egy kapcsolatban bocsánat 8 éve élünk együtt páraomml békességben boldogsáágban.De egy kapcsolatban mi az hogy a nő a dominnánsXD na ez már alapból egy olyan dolog ami nem természetes.Megnézitek spártától a nagy csaták haborúk mindíg a nők miatt voltak de soha nem volt egy nő a domináns sehol semmilyen formában.Figyelj annyi tortént hogy génhibas vagy és nem egy pali voltam én is ilyen helyzetben de 16 17 éves gyerek szerelem.Te meg egy felnőtt féfinak mondott ember utnánzat vagy a a féfi név megszégyenítőj lellöknélek a tajgetoszól.2015 ben azt értük el hogy vannak palis nők meg vannak olyan nők akik nők vannak asszonyok vannak ri..cok vannak még palik (én apám haverjaim ismerőseim mindi lilyenek há istenbnek szóval még léteznek férfiak meg lettek ilyan mulya nem tudom mik mint te.
2015. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok papucs csak egy tapasztalt irányíthatatlan embert nem tudtam irányítani mivel ha megpróbáltam volna elhagy mint az exeit, persze nem olyan értelembe irányít hogy csináld meg azt csináld meg ezt csak egy két dolgot nem tűr el
2015. máj. 19. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:
De ne hagyd már, hogy úgy bánjon veled, mint egy darab ronggyal!!! Mert ez alapján úgy jött le, hogy elég érdekes karakter(nem jó értelemben). Ha ennyiért szakít veled, akkor hagyd a francba, nem hiányzik szerintem az agresszió meg a sérelmek.
2015. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose értettem, h hogy lehet egyik pillanatról a másikra kiszeretni valakiből... nekem több mint egy éve ért véget a 3 éves kapcsolatom és még hiányzik az exem. Nem is értem miért akarod h visszafogadjon hisz látszik h nem szeret.
2015. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!