Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legnagyobb szerelmetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legnagyobb szerelmetek?

Figyelt kérdés

Hogy hívták életetek eddigi legnagyobb szerelmét?

Mikor bújtatok ágyba először? Melyik évben?

Hátha olvassa ő is, és romantikázik :-)


2015. máj. 19. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők és a férfiak ezt a kérdést teljesen máshogy értelmezik. Oda kellene irnod, hogy férfiaknak vagy nőknek szól a kérdés.
2015. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
mégis miért lenne más egy nőnek meg férfinak a legnagyobb szerelme? a férfiak ugyanúgy szerelmesek mint a nők:D
2015. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lászlónak hívják, de még mindig együtt vagyunk. Nekem ő volt az első mindenben. 16 éves koromban, 2 hónap után feküdtem le vele, ennek már lassan 6 éve. :)

22N

2015. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anikó

Az ágybabújást szó szerint értelmezve kb. 2004 körül...

Remélem nem olvassa.

:)

2015. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb,legigazibb Szerelmemet B.Zsoltnak hívják.

Már 1 éve életem része,soha még hasonlót sem éreztem azelőtt,pedig már 2 több éves (4,5;3) kapcsolatom is volt.

Ő lesz a férjem,a gyermekeim apja,csodálatos ember!<3

Mindenkinek hasonlót kívánok!

2015. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!