Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találtam 2e forintot, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam 2e forintot, milyen virágot vegyek b. nőmnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2015. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valami szépet. :) mázlista
2015. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, hogy a barátnődre költenéd:)

Rózsa vagy tulipán?

2015. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 B.I.G ***** válasza:
100%
Naz ez az igazi 2015 ös lovag talál két ronygyot és nem elsza elszíva ahavrokkal hanem a párjának vesz belőle virágot na ez egy igaz hapsi grat szerintem inkább vicc el fagyizni jobban örülne ebben a melegben XD
2015. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem adod vissza rögtön! Az az enyém, az én zsebemből esett ki!
2015. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A virág szép dolog, de ha inkább tényleg menjetek el cukrászdába belőle:) Vagy cserepes virágot. Legalábbis én azt szeretem, te tudod, hogy a barátnőd mit szeret..
2015. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

semmit,rá van írva hogy arra költsd?

jön a péntek,előrelátó gazdaságilag megfontolt döntéseket kell hozni,nem butaságra,marhaságra költeni a könnyen jött pénzt


ez így van mindig,ez a titok,a megfontolt döntések!

a pénz mennyiségétől függetlenül!


kisebb vodka kijön belőle.

2015. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
El duplasajtburgerezném a faszba egyedül
2015. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Jajj, ez aranyos :)

Nekem nőként a halványrózsaszín rózsa a kedvencem. Ennyi pénzből már össze lehet állíttatni egy kis csokrot. Remélem barátnőd örülni fog a virágnak!

22N

2015. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van egy jobb tippem, menjetek el a hétvégén kirándulni a János-hegyre! Fogaskerekűvel felmentek a Széchegyi-hegyre, átsétáltok a János-hegyre, felmentek a kilátóba, és lelibegőztök. Pont 2000 Forint a jegy két főnek. Szerintem ez egy tartalmasabb, és jobb közös program lenne, minthogy veszel neki egy virágot, ami pár nap múlva elhervad. A kirándulás emlék, és az emlék "örök".
2015. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!