Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szoktatok a szerelmeitekröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok a szerelmeitekröl álmodni?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lányba. Perpillanat sajnos kapcsolatban van, pedig tettszem neki.. nagyon el akarom hódítani, muszáj lesz. Előző éjszaka pedig róla álmodtam.. veletek is van ilyen? Miért van ez? Ettől annyira felerősödnek az érzéseim..

2015. máj. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

néha, ahogy barátokról és ismerősökről is

azért, mert természetesen az álmokban is olyan fog előjönni, akire amúgy is gondolsz vagy aki napközben ott van

persze idegenekről is szoktam álmodni, de gyakoribb az ismerős

2015. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hisz egész nap rá gondolok, nyilván hogy ezt dolgozza fel az agyam, miközben alszok. Van, hogy rosszat álmodok róla, olyankor még meg is sértődöm rá reggelre, mert azt hiszem igaz volt :P
2015. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor, és annyira rossz... Jó lenne a többsége valóra is válna. :D
2015. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz róla, mert sokat gondolsz rá. Nem kell ebbe mindenféle dolgokat belelátni...
2015. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!