Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kin szoktatok agyalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kin szoktatok agyalni a nap minden percében? és miről? és kiről?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 11:11
 1/7 anonim válasza:
B. Fanniról. :D Egy szőke bombázó...:)
2015. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szép,kérd meg a kezét:)
2015. máj. 30. 11:16
 3/7 anonim válasza:
90%
2 Honnan tudtad, hogy ezt szeretném? :) Vele egy élet is kevés lenne. :/
2015. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magamról, vállalkozásomról, hogyan lehetne több ügyfelem, miért fizetnének többet, mivel nyújthatna a szolgáltatásom többet mint a konkurenciáé.
2015. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy végre saját talpra tudjak állni, ne csüngjek a szüleim nyakán és legyen jó munkám és egy olyan társ, akivel kilehet alakítani egy normális párkapcsolatot. Még egyik se jött össze, de az első kettő már kilátásban van.
2015. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fúúú állandóan pörög az agyam az a baj, az életemen h mit kéne változtatnom, hogy jobb legyen, és persze van 2 lány aki állandóan a fejemben van.
2015. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 fiún. Mindkettőnek bejövök, mindkettő tetszik nekem. Szerintem ezzel elmondtam mindent.
2015. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!