Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a párod legrosszabb tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a párod legrosszabb tulajdonsága? És szerinted mi a Te legrosszabb tulajdonságod?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

párom legrosszabb tulajdonsága, hogy nem létezik

én legrosszabb tulajdonságom, hogy még élek

2015. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A parom legrosszabb tulajdonsaga: tul jo ember hozzam

Az en legrosszabb tulajdonsagom hogy szemet alak vagyok :D

18/L

2015. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő hirtelen haragú én meg túlérzékeny.
2015. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az övé : ha elkapja a vezérhangya menet,megy mint a mérgezett egér napokig.Enyém : mint a csiga,behúzódok a "házamba",senkire nem vagyok kíváncsi,elő nem jövök addig amíg nincs kedvem.
2015. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ő: hazudik, megbízhatatlan, egy nem elég neki

Én: bizalmatlan vagyok, érzékeny,...és még nem dobtam ki

2015. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ő: lassú, lusta, tunya

Én: sok mindenért haragszok rá, amit egyébként, ha én tennék elvárnám, hogy megengedje és természetesnek vegye, semmi harag nélkül.

2015. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Párom: maximum az, hogy nem mindig hajtja le a wc-ülőkét.

Én: (hát' Istennek csak)nagyritkán előtör belőlem a házsártos nőszemély és hisztizek a semmin/apróságon, ami utána engem bánt a legjobban mivel a párom szerintem nem érdemli meg:)

2015. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

párom: felelőtlen, komolytalan

én: nem tudok 100%-osan őszinte lenni

2015. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

párom: túl okos a szakmájában (mérnök informatikus) és sokat tud úgy beszélni róla, hogy én egy szót sem értek belőle kb :D (esküszöm percekig gondolkoztam, de semi ás rossz tulajdonsága nem jutott eszembe..)

én: az a tipikus bolond nőszemély vagyok, aki imádja az állatait, és állandóan képeket mutogat, róluk beszél, holott senkit se érdekel. valamint figyelmetlen és lusta vagyok. (és még rendetlen is)

2015. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Párom: hisztis

Én: hisztis

De ő ráadásul soha az életben nem ismerné be, hogy hisztis lenne :D


28/N

2015. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!