Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen közös programot ajánlot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös programot ajánlotok ilyen helyztben?

Figyelt kérdés
na sóval, lány vagyok, egy fiúval már 2 hónapja randizgatunk, mar az elejen szoltam, h en ot megismerni akarom, nem egyejszakas kalandot. De megis eddig el csak este nalam voltunk vagy autokaztunk. Kozbe kozbe jott egy kis problema ala is, nalam is, de most ujra talalkoztunk. De milyen programot hozhatnek fel, hogy nappal is talalkozunk, hogy ne szexkapcsolat legyen, vagy ha mar annak minosul, akkor helyre jojjon a dolog?
2015. jún. 1. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Színház, mozi, kávézók, séta a parkokban, strand, kirándulások, kiállítások megnézése, állatkert..stb.


De szerintem ezt magadtól is tudtad!


Szexkapcsolat csak akkor alakul ki, ha te is benne vagy, ha nem adod neki oda magad, akkor nem alakul ki! Ilyen egyszerű!

2015. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel jön a jó idő, ezért akár egy nyársalás is jó program lehet. Valahol, egy erdő szélén, egy réten, vagy ha pestiek vagytok, akkor a Normafánál. Szerintem a lényeg, hogy olyan helyre menjetek, ahol mások is vannak, ahol a program nem mehet el szex irányba, hanem beszélgetős/ismerkedős lesz.
2015. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!