Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasimnak mondtam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak mondtam hogy szeretnék menni hajokazni és ő erre azt monta hogy hagyjam már nem érdekli . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Menj el egyedül, vagy barátnőiddel!


De ez a stílus, ahogy válaszolt, számomra, eléggé bunkó és tiszteletlen volt.


El lehetne gondolkodni azon, hogy ez a kapcsolat meddig lesz tartós, ha továbbra is ilyen stílusban válaszol neked.

2015. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Marmint a dolog nem érdekli amit mondok az igen ezt is mondta meg hogy mashova elvisz majd .
2015. jún. 2. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem értem, hogy jelen helyzetben mi a problémád!


Mondtam, akkor menj el egyedül vagy barátnőiddel hajókázni, ha te szeretnél, a pasidat meg hagyd otthon!

2015. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak hogy az anyja àllandoan kéri töle a pénzt.
2015. jún. 2. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
WTF?? :D Ez hogy jön a kérdésedhez? Hány éves vagy? Mi lenne ha megtanulnál fogalmazni?
2015. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el magad vagy valakivel mással! Ja és ha nagyon akar ő is valahova menni és hív téged, mondd te is neki, hogy jaaaaj hát nekem nem esik jóóóóól, te azt leszarod!


Nekem a múltkor mikor elhívtam kutyát sétáltatni a barátom, ráadásul a mamája kutyáját vittem el náluk, mert szegény meg van kötve és csak a másik kutya van ajnározva én meg a tökmagot pártolom, szóval kivittem vele és mondtam: ha itt laknék, neki arany élete lenne, erre azt mondja: de nem jövök mindig!

Nnnaaaa! Mondom nem kell, legyél magadnak otthon majd én eljövök vele magam, legalább én is egyedül leszek!

Nekem se tetszett, gondoltam hogy nem jönne mindig akkor már! De akkor most se kötelező mondjuk na mindegy... De ő is így beszól, hogy kb ne is álmodjak arról, hogy ő mindig jön velem majd. Majd visszakapja ezeket a reakciókat én csak annyit mondok.

2015. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
h az anyja mindi cseszegeti pl multkor szoba került h elromlott a biciklim erre az anyja megszolal h neki is elromlott meg h adjon pénzt neki meg ilyenek ha meg tudna az anyja hogy sokat költ ram akk elkérné a aratomtol a pénzt .
2015. jún. 3. 19:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, de ennek mi köze a hajókázáshoz, a kérdésedhez? Ezt még mindig nem értem.
2015. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!