Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket mondta egy srác! Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket mondta egy srác! Ezt minek értékeljem?

Figyelt kérdés
Nem tudom szó szerint idézni, de... Néha olyan vagyok, mint egy lágy liliomszirom, ami cirógat, selymes és nyugtat, viszont olyan érzékeny, hogy megérinteni is fél néha, mert az ujjai között összetörök, máskor viszont olyan, mint egy fekete rózsa, amit nem bír nem megragadni, csak épp a tövisei olyan erősek és fájdalmasak, hogy egy idő után el kell eresztenie, és úgy érzi, teljesen megmérgezem. És azt is mondta, hogy én vagyok a legfűszeresebb, legérzékibb méreg (és egyben gyógyír), amit ember kóstolhat, és tudja, hogy bele fog őrülni, de egyszerűen képtelen megállni, hogy ne kóstoljon meg, újra és újra.
2015. jún. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Vagy két napig agyalt ezen a szövegen, hogy levegyen vele a lábadról. :)
2015. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Filozófus tipusú pasik így udvarolnak.
2015. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért kiröhögtem volna. :D Lehet gonosz vagyok, de ez nagyon nyálas, és nekem már undorító. Szerintem szimplán annyit akart mondani, hogy szeret veled lenni, néha meg már túl sok vagy neki. Ennyi. De én megmondanám neki, hogy hát ezeket a nyálas szövegeket felejtse el, mert nagyon gáz. Amúgy tényleg kb. 2 napig gondolkodhatott rajta.
2015. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy nyáltenger és beléd van esve
2015. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezzel a típusú pasival se terveznék hosszú távra ...
2015. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit fura volt, bevallom. Utolsó: miért?
2015. jún. 2. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a stílus nem jön be. lassan érteném csak meg a mondandóját (nem voltam jó szövegértésből és irodalomból),mondatról mondtara kellene kihámoznom.

Ezek a pasik minidg újabb és újabb ihletett keresnek. Szóval ma neked bókol liliomszirommal, holnap egy másik csajnak nárcisszal..

2015. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!