Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés
nem volt sok barátnőm, és még annyira idős se vagyok, de egy valami nagyon bánt engem. Nem viselem jól a szakítás utáni hónapokat. Elég nekem a lánnyal 2-3 hónap is, hogy utána másfél évig ne felejtsem el...szerencsére fokozatosan enyhül, de azért hónapokig g-eci fosul érzem magam...csoda, hogy nem nyírom ki magam. Megváltozom nem vagyok az aki voltam, nem vagyok az a mosolygós energikus ember akinek a jó közérzete mindenkire átszállt. Ilyenkor hónapokig befordult leszek, nem szólok senkihez egy szót sem, vagy ha igen akkor épp azt, hogy mennyire szarul érzem magam. És tényleg semmi se jó...semmivel se tudom magam jobb kedvre deríteni úgy érzem semmi sem esne jól...feszült vagyok, sehogy se tudok enyhíteni rajta...olyan mintha fájna a testem...és ezek csak 2-3 hónapnyi együttlét után van. Most volt egy kapcsolatom az ötödik hónapja van vége, már kicsit jobban vagyok, újra elkezdtem gondolkozni más lehetőségeken...de úgy érzem ahányszor átesek egy ilyen tortúrán, egy újabb csalódáson, sérül valami bennem. Elgondolkoztam azon, hogy mikor lesz olyan barátnőm aki mellett egy rossz pillanat sem ér, és szeret engem. Most ebben a pillanatban beugrott amikor a volt barátnőm szakított velem, és okként csak ennyit mondott "én nem szeretlek téged" ahogy az eszembe jutott most, még mindig megvág a gyomorgörcs, és hihetetlennek gondolom ezt a kijelenést. mintha egy kést szúrnának a gyomromba akárhányszor is elismétlem magamba ezeket a szavakat. Szóval félek új kapcsolatot kezdeni, mert ha 3 hónap után ennyire szarul érzem magam, mi lesz ha a következő kapcsolatom mondjuk 5 hónapig tart vagy egy egész évig esetleg két évig? Ha ez a kapcsolatom két éves lett volna, szerintem most agyvérzéssel feküdnék valami elmeosztályon vagy nem tudom. Nagyon gáz a helyzet és komolyan mondom nem tudom mihez kezdjek. Várom az igazit. Az igazi igazit, akivel leélhetem az életem elég fura mondjuk, hogy 21 évesen már ezt szeretném, de ez csak az érzelmi kapcsolatokra vonatkozik. Az hogy összevissza kavargatok néhány ribivel azt tudom kezelni nem kedvelem meg különösképp őket, nem is érdekelnek. Erről csak ennyi. Úgy érzem már ideje lenne egy, az én személyiségemhez mért kapcsolat. Egy komoly kapcsolat. De félek, hogy megint pórul járok. Képtelen vagyok élni
2015. jún. 6. 03:36
 1/7 A kérdező kommentje:
hát ez elég rinyálós lett...akiket esetleg idegesít azok hagyjanak békén vagy inkább privátban küldjenek el a k-va anyámba :)
2015. jún. 6. 03:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg rinyálós lett...

Az élet nem párkapcsolatok összefűzéséből áll, nem kell azt görcsösen keresni.

Bulizz,csajozz, éld az életed.

Gondold végig az eddigi párkapcsolataidat, mik a hibapontok,hogy legközelebb ne kövesd el őket.

Fogsz találni idővel olyan nőt,aki értékelni fog!

Egy minimális bizalomnak kell lennie a részedről a másik nem iránt,máshogy nem megy.

Előbb ismerd meg a leányzót, ha emberileg kijöttök,és megvan a kémia is,akkor hajrá!

Nem kell fejest ugrani mindig az egészbe.

Kitartás! :)

2015. jún. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Az hogy összevissza kavargatok néhány ribivel azt tudom kezelni nem kedvelem meg különösképp őket, nem is érdekelnek. Erről csak ennyi"


Nos, hasonlítsd össze azt a nyugalmat, amikor az "össze vissza kavargatásról" azzal a frusztrált sérültséggel, amit meg a kapcsolataidról írsz.


Egy hülyének is világos, hogy neked ebben a korban a kavargatás testhezállóbb.

Az, hogy volt már csajod, azt jelenti, hogy alapjáraton nem vagy reménytelen eset , az viszont, hogy pár hónap után lepattannak azt jelenti, hogy nem túl nehéz nálad jobb partit találni.

Ebból kifolyólag azt a "várom az igazit" baromságot kb tegnaptól felejtsd el. És de, kavargassál "ribikkel".

Nem szoktam iylesmit irni, de ha nem így teszel, akkor erős a gyanúm, hogy itt szakemberre tartozó dolgokról van szó. Ugyanis nem életszerű, hogy valakinek akinek adva van a lehetőség arra, 21 évesen hogy "riibikkel" kavargasson, ehelyett szivesebben márgezi az agyát pár hónapos kapcsolatok után hülyeségekkel.

Vagy szimplán nem mondasz igazat.

Szóval "ribik"

2015. jún. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tudod már elegem van, hogy folyton jönnek mennek a komolytalan kapcsolatok, amik csak a szexről szólnak és kész. Vágyok egy normális kapcsolatra csak nem adatik meg. Vagy azért mert az egyik "ribi" az elejétől fogva csalt, és két hónap után kidobtam, vagy azért mert engem nem szeretnek, és nincs értelme az egésznek. Amúgy nem vagyok retardált eddig egy kapcsolatom se rajtam múlt ebben biztos vagyok. Amúgy nem tudom te hogy látod, de nem szívesen mérgezem magam pár hónapos kapcsolatokkal, az meg, hogy megadatik a kavargatás nem azt jelenti, hogy komoly kapcsolat...szerintem. Nekem elegem van "ribikből" az se jó ám ha végig kúrod magad mindenkin, és közben egyszer sem csináltad "igazából"...miért hazudnék? úgy látod? tévedsz
2015. jún. 6. 05:25
 5/7 anonim ***** válasza:

"Vágyok egy normális kapcsolatra csak nem adatik meg"


Örülj neki, nem vagy 40 éves, hogy meg kellene állapodnod.

Nekem az a fura, hogy egy épeszű 21 éves férfi, nem fog azon rinyálni, hogy francba, 2-3 honapig dughattam csak ezt a csajt. Meg a következőt is, meg a következőt is :) Szóval te se tedd. Örülj neki, met ez tulajdonképpen mázli. Ne akrjál hosszabbat még pár évig, inkább keress hobbit, sportolj, tanulj mittudomén.

2015. jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem nem csak arról szól, hogy 2-3 hónapig dughattam. Beleszerettem. És én is igen csak meglepődök, hogy ennyire szét tud vinni egy ilyen...ezért nem merek beleszeretni senkibe, viszont a kis egy éjszakás meg egyszeri alkalmas lányok se kellenek. Szerintem már van annyi eszem, hogy eldöntsem, hogy nekem már egy tartalmas életrevaló kapcsolat kell. Bár ahogy most állok magammal kapcsolatban a te ötleted tűnik jobbnak...lehet, hogy tényleg le kell szarnom az egészet egy ideig...megpróbálok a barátaimmal foglalkozni
2015. jún. 6. 06:08
 7/7 anonim ***** válasza:

legközelebb ne vágj bele olyan könnyen egy kapcsolatba, először ismerd meg a lányt és ha úgy gondolod ez működhet köztetek, akkor kezdj bele

persze akkor sincs rá garancia, hogy tökéletes lesz vagy együtt maradtok örökre és sérülhetsz még

de ez mindig benne van a pakliban

szakítás után meg normális ha egy ideig rosszul érzed magad, de ez azért túlzás

azért lett vége, mert nem működött köztetek, ne vedd ezt ennyire magadra

lépj tovább, foglald el magad mással és akkor nem fogsz ennyit szenvedni

2015. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!