Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel tök jól el vagyunk,de nem tudom,hogy csak velem ilyen,vagy alapból ilyen.Egyik beszélgetés alkalmával elmondta,hogy tetszik neki egy srác,de az nem veszi a lapot(nem én vagyok az),és hogy szereti ha az ember egyenesen megmondja neki hogy mit érez.Arra gondoltam,hogy elhívom találkozni és akkor elmondok neki mindent,de félek is mert nem akarom elveszteni a barátságát.

Szerintetek mit tegyek?Lehet még esélyem nála,vagy teljesen veszett ügy?

22/f



2015. jún. 10. 21:47
 1/4 Mr.Niemand válasza:
Ha jól elvagytok, bírjátok egymást egy ilyen nem fogja tönkre tenni a kapcsolatotokat, szóval egy próbát mindenképp megér. :)
2015. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viktorvarga ***** válasza:
veszett ügy persze,de lehet megtudod dugni azért.legyél rámenősebb nefo ssál,nem teszel tönkre semmit mert nincs is semmi..
2015. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosan nem te vagy az, akiért odavan, akkor nem lesz esélyed nála... egyelőre még biztos nem. De elmondhatod neki az érzéseidet, hátha idővel alakul még valami köztetek. Egy próbát legalább megér. De ha neked a barátságotok a legfontosabb, akkor viszont ne kockáztass még.
2015. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajts rá, max nem sikerül megfektetni, oszt akkor mi van? Bátraké a szerencse!
2015. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!