Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van/volt egy nagyon jó baráti kapcsolatom (lánnyal), aki iránt én persze többet éreztem.. Napi szinten beszéltünk, mindent megosztottunk egymással, egyszóval tökéletes volt.. Elmentünk egy házi buliba, ahol kicsit lerészegedtem, és akkor kint a medence partján vallottam neki szerelmet.. Akkor elutasított, hogy én jobbat érdemlek nála, és hogy ez nem teljesülhet ki.. Másnap megbeszéltük, hogy felejtsük el az egészet. Azóta konkrétan úgy elfelejtette, hogy hozzám se szól, nem ír, se semmi.. Szerintetek miért csinálja ezt, mert én már nagyon kivagyok, hogy a legjobb barátságomat így tönkretettem..

2015. jún. 20. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy nem akarja, hogy szenvedj mellette. Szerintem ő teszi jól. Majd lesz más, akibe beleszeretsz..Én is így vagyok egy fiúval, csak nálunk én vagyok szerelmes..Volt amikor nem is beszéltünk..most újra elkezdtünk, de a múltkor mutatott egy képet, amin ölelget egy csajt és nekem nagyon rosszul esett. Az az igazság, hogy nagyon nehéz barátként tekinteni valakire, akibe szerelmes vagy..Lehet a lány teszi jól, ő legalább tisztességes hozzád.Persze gondolom ez neked rosszul esik, de lehet csak nem akar fájdalmat okozni neked. :)
2015. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval és még hozzátenném: " a legjobb barátságomat így tönkretettem" - szerintem a lány is így gondolja, ahogy írtad az utolsó mondatodban.

Nem akarja kimondani, hát elkerül. Pedig ez sem jó, legalább ki tudnátok beszélni magatokból.

2015. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória. Ami itt előadtál, az minden, csak nem felnőtt viselkedés.
2015. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!