Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha nagyon tetszene egy férfi és nem akarnátok, hogy elmenjen melletek a lehetőség?

Figyelt kérdés
Van egy fiatalember, a testvérem egyik barátja, aki nagyon megtetszett, és asszem fülig belezúgtam. Én egyértelműen jeleztem felé, hogy mennyire szimpatikus nekem, és hogy egy főnyeremény pasi. Neki ez nagyon jól esett, és mikor mondtam neki később, hogy komolyan gondoltam amit mondtam, mosolygott, és tudatta velem, hogy mennyire hízelgő ez, csak az ő szíve most nem nyitott, nem fér bele, nem is tudom pontosan hogy fogalmazott, de ez volt a lényeg. Utána még sokat beszélgettünk, és mikor fáztam, felmelegített és baromi kedves volt. Olyan szépen nézett rám, azt éreztem, hogy tetszem neki én is, ahogy ültünk egymás mellett, megjegyezte 2 másik ( ittas) ember, hogy milyen szépen mutatunk egymás mellett, ő ugye a barátom? Meg hogy csókoljuk már meg egymást. És csak mosolyogtunk egymásra, meg elmismásoltuk a reakciót, hogy hagyjanak már Azóta majd megpusztulok, mert évek óta nem éreztem ilyet, nem tudom mit csináljak. Nagyon ritkán találkozunk, messze lakik, csak mikor néha összejön a banda, akkor van esélyem látni. Lehet, hogy csak hónapok múlva lesz. Folyton csak sírok, ha rá gondolok, annyira szeretnék hozzá közelebb kerülni. Szerintetek mit kéne tennem? 24/L

2015. jún. 21. 22:44
 1/10 Mumusan ***** válasza:
Nem sok esélyed van a távolból meghódítani. De jó hír hogy itt a nyár! Ösztönözd a társaságot hogy legyen egy egész hétvégi összeröffenés valami vízparton...ahol este bizony hideg van...lehet bújni. Plusz 1-2 napig össze lennétek zárva. Jó alkalom lépni.
2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ő szíve most nem nyitott"-nak melyik része nem érthető?

Tudom ellenkezik az emberi természettel, de keress inkább olyat, akinek nyitott, és még közel is lakna, ne erőszakold már rá magad szerencsétlenjére. Annak nem sok jó vége szokott lenni: ha össze is jöttök nem fog annyira becsülni, mintha meg kellett volna küzdenie érted.

2015. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy szépen nézett rád és kedves volt veled, ha épp előtte mondtad neki hogy főnyeremény.


Vannak ilyen egy hullámhosszon vagyunk éjszakák, három napig hiányzik, szép emlék lesz, az normális. De ennyi és nem több, világosan beszélt, keress mást.

2015. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kb. mintha az én sztorimat írtad volna le. :) Csak nem volt olyan monológ, hogy az ő szívébe nem férek bele. Inkább én érzem ezt, mivel néhány hete ért véget az 5 éves kapcsolata. Mindig is éreztem, hogy szimpi vagyok neki, ezt most egyértelműen a tudomásomra is hozta. Abban maradtunk, hogy "majd hív" és józanon megbeszéljük. Hát kíváncsi leszek... :D


Egyébként én azt mondanám, hogy ne gyötörd magad. Ha egy srác azt mondja most nem férsz bele, akkor jó eséllyel nem is fogsz beleférni, csak jól esik neki a közeledésed/közelséged. Ez egy burkolt "tőlem most ne várj semmi komolyat" szerintem.

2015. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hideg zuhany. - Tudom, hogy nagyon raalltak erre a dologra a hormonjaid, de ha tepersz, szerintem csak elrontod. Vagy belefarad a szeretetedbe es egyertelmuve teszi, hogy vegkepp nem erdekled, vagy csak nagyon sok idot es energiat pazarolsz valamire, ami nem most fog osszejonni.


Koncentralj arra, ami jo. Oszinten tudtatok egymassal beszelni, ugy hogy meg alig ismeritek egymast. Vannak kozos ismerosok - nem csak a buszon lattad, hogy szem elol tudnad teveszteni. Nincsen baratnoje - mondta volna, ha lenne (felteve, hogy tenyleg olyan, amilyennek gondolod), es a dolgok eddig jol haladnak (felmelegitett, jol mutattok egyutt).

Gondolkodj el, miert nem futott be a dolog. Esetleg nemreg szakitott es idore van szuksege? Vagy nem vagy az esete kulsore? (Adj idot neki, ha tetszik a szemelyiseged, hogy szokja a gondolatot.) Lehetnek olyan okok is, amiken nem lehet segiteni, pl lehet meleg. Akkor pedig ha torod magad rajta, vegkepp csak felesleges fajdalmat okozol magadnak.


Probalj meg nem gondolni ra, foglalkozz a sajat eleteddel. Sportolj, olvass, fejleszd magad, erj el valamit. Szervezd meg a sajat haveros programjaidat mas emberekkel, csinalj valami ujat.

Nem vagyok az ilyen "szamitosdi" hive, de ha egyszer mar tudja, hogy tetszel neki, tenyleg azzal noveled az eselyeidet, ha hatralepsz. Akar ne menj el a legkozelebbi osszeruccanasra, nezd meg, hianyzol-e neki. Turelem.


Sok szerencset.

2015. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!


Minden szava érthető volt a nem nyitottnak, mikor mondta, bólintottam rá, és mondtam neki, hogy "jó, most nem azért mondogatom ennyire,de szeretném, ha tudná, mert nagyon így van" és utána nem forszíroztam tovább a témát. Egy este volt ez az egész, még nagyon friss az élmény. Nem terveztem, hogy ráerőszakolom magam, csak olyan ritkán érzek ilyet, életemben talán most először ennyire "közeli" a lehetőség, még ezekkel a körülményekkel is. Persze csak ha az álmodozás marad belőle,az is több, mint szívmelengető. De értem, amit mondott, egyébként nem vagyok ez a rávetem magam típus, még ha "csak" jóbarátnak is marad, az is főnyeremény.

2015. jún. 22. 10:55
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 00:54-es!


Teperésre így a távolság miatt nem is lenne lehetőségem. Már másnap reggel is csendesebben ültem a reggelinél, csak amikor kérdezett, akkor szóltam hozzá, és többször is elköszöntünk, egyszer úgy, hogy én már kocsiban ültem hátul, ő elköszönt úgy összességében mindenkitől, aki a kocsiban ült, főleg az elöl ülő utasokat látta, na mondom ennyi volt, indulunk, és akkor még lehajolt, hogy lásson engem is, nézett, hogy figyeljek, és külön integett nekem is. Aztán mikor távolodtunk, nézte a kocsit, és mikor hátrapillantottam, még akkor is nézett egész sokáig. Tudom, ezek ilyen kis nüanszok, és lehet csak nekem van ilyen nagy jelentősége. A jófejsége tagadhatatlan, és már ez is tökjó, sokáig elvagyok ilyen "kis morzsákkal" is.


Nem meleg, nincsen barátnője, mesélt róluk, meg a szakítások okáról is. Elképesztő, milyen rendes, tisztességes és becsületes, nem vezetett félre.

Gondoltam rá, hogy kis rút kiskacsának tart, mondtam is neki, mikor megvolt az a nagy bók, hogy milyen 10+os pasi stb., hogy "de lehet, hogy ez neki nem olyan nagy dicséret, tekintve, hogy tőlem kapja, aki lehet, hogy szerinte valahol a skála alsó felén áll" és ekkor nézett rám kikerekedett szemekkel, hogy miről beszélek, bőven van mire büszkének lennem, és minden reakciójából azt vettem le, hogy szépnek lát.


Abban bízom, hogy majd olyankor is fogunk találkozni, amikor már nyitott lesz a dologra, és reménykedem, hogy nem lesz még barátnője akkor. Amilyen ritka alkalmak közé tartozik az, mikor mi találkozunk, attól kicsit félek, hogy ha nem megyek el a legközelebbire, úgy túl sok idő telik majd el mire találkozunk, így ezt a tanácsodat nehéz megfogadni, de a hátralépés, vagy inkább "parkolópálya" megvan.


Köszönöm szépen a válaszod :)

2015. jún. 22. 11:20
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi 22:49-es!Jó lenne...ösztönözni nem is nagyon kell a társaságot, mert amint ráérnek, megy a közös program, csak mindenki nagyon elfoglalt, főleg a munkával, így marad a várakozás.


22:58-as! Köszi a választ, van is benne ráció, mégis nehéz visszazökkenni a valóságba ...


23:03-as! Remélem, hogy lesz belőle valami. Mindkettőnknek:) Értek a szóból, legalábbis ésszel felfogom, szívvel kicsit nehezebb, de rá nagyon sokáig képes lennék várni, már 3 éve is megakadt rajta a szemem (előzőleg akkor találkoztunk), és az érzés azóta, pláne a mostani eset után csak erősödött.

Remélem, hogy egyszer bele fogok férni,remélem, hogy ő szeretné majd, hogy beleférjek.

Kort és nemet ugyan nem írtatok, de kíváncsi lennék. Meg közületek volt már olyan, akinek a türelme tényleg rózsát termett?:)

(Köszi az eddigi válaszokat, szívesen várom a többit is.)

2015. jún. 22. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, 25 éves. Az az igazság, hogy többször is előfordult, hogy régen oda voltam valakiért meg vissza, de nem kaptam jeleket, így én is hagytam a francba. Persze hülye nem vagyok, éreztem, de nőként nem nekem kell kezdeményeznem szerintem. Én mindig igyekszem adni a másik fél alá a lovat, ha úgy gondolom, hogy éreznie kell, hogy szabad a pálya, de részemről ennyi. Három ilyen ember került elő évekkel később a múltamból. Anno nem ismertem őket mélyen, csak felszínesen.

Kivétel nélkül azt kell hogy mondjam, hogy csalódtam. Egyszerűen az ismerkedés fáziságban kibukott, hogy elképzeltem róluk, hogy kik ők, mik ők, felépítettem a saját képemet, amiről persze kiderült, hogy nem tükrözik a valóságot és közel sem olyan tökéletesek, mint gondoltam. Tehát én azt mondanám ezek a hirtelen felindulások nem annyira vezetnek jóra, józanon kell gondolkodni. Ne ugorj rögtön a karjaiba anélkül, hogy ismernéd, mert sokkal nagyobbat koppanhatsz, mint gondolnád. Kérj esélyt arra, hogy megismerjétek egymást és ne arra gondolj, hogy azonnal legyen valami!

2015. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Köszi a választ. Igazad van, és már az is nagyon jó lenne, ha lenne alkalmunk jobban megismerni egymást. Most várok, és bízom benne, hogy minden jól alakul,és lesz még folytatás,de főleg azt, hogy Ő megtalálja azt, aki mellett igazán boldog lesz.

2015. jún. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!