Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg szeret engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret engem, vagy csak én akarom azt hinni-látni?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Több, mint egy éve együtt élünk. Kisebb nagyobb viták előfordulnak. Pár napja a szokásosnál volt egy nagyobb vitánk. Azt mondta nem tudja mit szeretne, bizonytalan. Akkor azt mondta, hogy nem szeret, mint nőt, csak sajnál azért nem hagy el mert nem akar nekem fájdalmat okozni és rossz látni amikor sírok és, hogy valójában nem akar velem lenni. Elakartam menni, nem engedett, könyörgött, hogy ne. Majd elmentem fürdeni eltelt kb. 1 óra és azt mondta: hogy ezt az egészet nem gondolta komolyan, szeret és azért akar velem lenni mert nem bírná nélkülem. Ő azt mondta, hogy már nem szerelmet érez, hanem annál már több, kötődik hozzám és szeret, csak fél a vitától, hogy 2 hétig jó lesz minden aztán megint vita. Illetve, hogy nem tudok benne bízni.Ha elmegyünk valahova mindig szorosan magához fog, hogy tudtára adja másoknak én vele vagyok, a barátainak bemutatott kérdés nélkül illetve szüleinek is, felvállal viszont ..ezen a fránya közösségi oldalon viszont nem (Facebook). Néha ír 1-1 lánynak ezért nem bízok benne, én nagyon szeretem csak kicsit össze vagyok zavarodva.. miért is van velem, azért mert szeret és tényleg csak feldúltságból mondta ezeket vagy tényleg őszintén (mikor erről beszéltünk nyugodt volt és szomorú bizonytalan)... aztán mikor megnyugodott és jobb kedve lett már egészen mást


Köszönöm 22 L



2015. jún. 22. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igazat mondta,hogy csak sajnálatból van veled.Aztán hirtelen megrémült hogy elmész,és inkább módosított a mondatain.Valahol ragaszkodik hozzád biztos,de bennem elég mély nyomot hagyna ha ezt mondaná valaki,azon kattognék miért is van velem akkor....mivel kimondta hogy nem szeret.
2015. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valahol úgy érzem, hogy igazad lehet. Azt mondta, hogy szeret.., csak feldúlt.. bizonytalan volt, nekem ez hihetetlen. Őszintének tűnt. Inkább tűnt szomorúnak, mint bizonytalannak. Igyekszem összeszedni magam, de ő ragaszkodik most is hozzá, hogy értem jöjjön a munkába. 2 napja írtam neki Facebookra, hogy szeretem (soha nem csinálta ilyet) 1,5 év alatt... lerejtette.. miután észrevettem mondtam neki inkább letörlöm, de azt mondta, hogy ne törölgessek le semmit. Miután lehiggadt vita után mondtam, hogy beszéljünk őszintén, mert nekem ez így nem jó, akkor mondta, hogy csak bizonytalanságból mondta amiket mondott és valójában szeret és nem bírna nélkülem lenni.. szerintem rizsa rizsa.. miért nem lehet egy férfi egyenes.. tisztelet a kivételnek.


Köszi a válaszod:))

2015. jún. 22. 11:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy pontosan ezen kattogok.. hogy most akkor miert is van velem! Sajnalatbol vagy miert..csak kotodik hozzam vagy mi van.. :S1 honappal ezelott szakitani akartam konyoegott es sirt mint egy kis gyerek hogy ne.. mert szeret
2015. jún. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!