Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan viselkedtek egy lánnyal aki tetszik nektek, vagy szimpatikus, kedvelitek, de van barátja, de látjátok, hogy ő is kedvel titeket? Lányok, fiúk szerintetek mire lehet ezekből a "jelekből" következtetni?

Figyelt kérdés
Sokat vagyunk együtt, iskola, munka ügy kapcsán, úgymond együtt dolgozunk,vagyis mintha a "tanárom" lenne, 2 évvel idősebb tőlem. Lehetséges, hogy tetszem neki, ha nagyon sokat nevetünk együtt, de tényleg sokat és nagyon jókat, sokat beszélgetünk, szeret is nekem mesélni mindenféléről, mindig a szemembe néz persze, és mintha keresné is a szemkontaktust, sokat szinte mindig mosolyog rám, nevettet, és nevet akármit is mondok, még ha nem is annyira vicces, incselkedik kissé, figyelmes nagyon, kedves, udvarias, van, hogy valamit csinálok és mikor felnézek pont összetalálkozik a tekintetünk, mintha engem figyelt volna, vagy ha ad át valamit, sokszor úgy történik, hogy összeér a kezünk. Az mit jelent a fiúknál, ha vagy a zsebükbe teszik a kezüket vagy csípőre tett kézzel mozognak ide-oda, tehát ringatózik miközben velem beszél vagy csak egymás mellett állunk? Már többször is mondta nekem, hogy "ez tetszik nekem XY"(a nevem), ha valamit csinálok, vagy valamilyen szokásomra és közbe mosolyog. Ha én megyek be a szobába, de ő észrevesz, előre köszön, még mielőtt én megtehetném, mindig megkérdezi, hogy vagyok. Ha egy fiú azt írja egy lánynak, hogy persze gyere akármikor, amikor megfelel neked, örülni fogok, azt tényleg úgy gondolja? és azt írja, hogy jó, akkor várni foglak. És ha hosszú időre nem fogjátok látni egymást, de a lány mondta, hogy hát gyakran megfordul a városban (ahol a fiú lakik és dolgozik) és erre a fiú azt mondja neki, hogy ha erre jársz ugorj fel egy kicsit, azt csak udvariasságból mondja vagy tényleg azt akarja, hogy meglátogassa? Hiányzik nektek egy lány, akivel nagyon jól kijöttök a leírtak alapján, jól érzitek magatok a társaságában és sokat is voltatok együtt több hónapig ha munka vagy tanulás miatt is, de azért hiányozhat nektek a társasága és gondoltok néha rá?

2015. jún. 26. 01:42
 1/6 A kérdező kommentje:
azt viszont hozzá kell tenni, hogy ő alapvetően nyílt, barátságos mindenkivel
2015. jún. 26. 01:47
 2/6 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:

No , én most szinte ugyanebben a szituban vagyok , csak a másik oldalról. Ha engem kérdezel ezek egyértelmű jelek lennének, viszont azt is tiszteletben tartja ,hogy van barátod.

Ugyan ezt csinálom én is, állandóan keresem vele a szemkontaktust, (ami szinte rögtön meg is találok vele bármikor) keresem a társaságát stb. Amiket te is leírtál.


Viszont nekem most megszünt vele a közös tevékenységi körünk, úgyhogy most ezen agyalok , h hogyan tovàbb. :/

2015. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, most mit érezhetsz, nekem barátom is van mégis már ő az aki hiányzik és ez olyan szörnyű érzés, pedig nem csaltam meg a barátom, semmit sem csináltam, de a barátommal már nem érzem ugyanazt mint régebben, úgy érzem kiszerettem belőle. Felemészt teljesen ez az érzés, először azt hittem, ez egy krízisállapot, túl fogjuk élni a barátommal és minden jó lesz, de nem akar rendbe jönni, nem akar csitulni bennem ez az érzés, már 5 hónapja csak várok mi lesz, de azt is tudom, hogy amíg nem szakítok a barátommal, addig úgysem fog semmi sem történni ezzel a fiúval, nem fog kezdeményezni, még ha tetszenék is neki, amiben megint csak nem vagyok biztos, mert ő ilyen nyílt eleve, néha tisztán érzem, hogy igen ez egy jel, aztán úgy gondolom, csak bemagyarázom magamnak. És annak a lánynak is van barátja? Csak mert ha boldog vele, akkor nehéz ügy, de ha már úgy van mint én, hogy nem igazán szerelmes, akkor sok az esélyed.

Pl. én felköszöntöttem szülinapján személyesen, ő meg írt nekem névnapom alkalmából, mert akkor ő is otthon volt és én is, de megfigyeltem, hogy nem mindenkinek szokott írni, de lehetséges, hogy azért csak, mert én is felköszöntöttem szülinapján, meg hát együtt is dolgozunk. Mikor most köszöntem el tőle, mert hosszú időre nem látjuk egymást (ő még külföldre is megy, így 4 hónap), én megöleltem, csak nem tudom, hogy ő ezt hogy fogta fel. Én szívesen tartanám vele a kapcsolatot ezalatt az idő alatt is, de tudom, hogy ő úgysem fog írni magától csak úgy, én meg nem akarok nyomulni, hisz amúgy is tudja, hogy barátom is van, ha fog is írni, azt csak a munkánk, tanulás kapcsán fog történni, valamit megbeszélni.

2015. jún. 26. 14:12
 4/6 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Neki is van barátja, viszont úgy tudom nem igazán felhőtlen a kapcsolatuk.Viszont megint csak téged kell hogy ismételjelek, ő is nagyon nyit mindenki felé, igazából jóba van mindenkivel ,így én is dilemmázok sokat ,hogy most bizonyos jelek valóban azok voltak -e, vagy csak beképzelem . Ha gondolod írj privatban, eléggé egy cipőben járunk, tudnánk erről beszélgetni szerintem.
2015. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jelen!Kapcsolatban vagyok,de elvette az eszem.....vagy vak,vagy nem akar,vagy nem mer lépni....tudja fene,de nem alakul a dolog,csak stagnál,úgyhogy azt hiszem ebbe ennyi volt,nem dilemmázok már tovább,bele fáradtam.Mégsem mászkálhatok táblával "oda vagyok érted" felirattal :) :D
2015. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó te fiú vagy vagy lány, neked is hasonló a szituáció? Szerinted ez jelek vagy csak beképzelem, esetleg neked is hasonló jelek vannak/voltak? de tényleg fene tudja... :/
2015. jún. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!