Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit akar pontosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar pontosan?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki idáig udvarolt nekem,és mindenféle kedves szóval elhalmozott, és kifejtette,hogy ő tényleg komolyan gondolja velem, majd egyszercsak eltűnt az életemből,és már egy hete nem jelentkezik. Én próbáltam keresni,akkor mindig egyszavas válaszokkal le is rendezett,és azóta nem beszéltünk,de nekem hiányzik,viszont tudom,hogy nem szabad hülyét csinálni magamból,hogy keresem mint egy idióta,de szerintetek mit kezdjek ezzel a helyzettel? Vagy már hagynom kéne? Nekem nagyon megtetszett,és szeretném,ha lenne köztünk valami,de nagyon nem úgy néz ki,hogy valóban annyira érdekeltem mint ahogy mondta nekem.
2015. júl. 2. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekelted. Csak mivel nem jutott hozzád közelebb,feladta.
2015. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki akkor felhívna vagy írna neked.
2015. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Mindenki túl okos itt ezen az oldalon. Kettes válaszoló te belelátsz a férfi fejébe?

Kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy járjon utána a dolgoknak.

2015. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as, te is nagyon okosnak gondolod magad ugye, te aztán mindenkinél...
2015. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott az udvarlási huzavona?
2015. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és mi van ha ez forditva van, hogy a fiu keresi a lányt?
2015. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Most mit akar pontosan?" Már semmit.
2015. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!