Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szabad kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szabad kimutatni a féltékenységet? Úgy értem ezáltal nem leszünk kiszolgáltatottak a máasik szemében? " Hogy jaaaj ő ugyis nagyon szeret bármit megtehetek" Az emberek azt szeretik amiért mindig küzdeni kell.

Figyelt kérdés

Tehát ha pl csak hülyülésből heccel direkt valamivel és féltékenyen reagálok, akkor az inkább árt mint használ?

23 L :D

Nem vagyok egy ellenőrzős típus nyugodtan mehet ide oda amikor akar megbízok benne tök jól elvagyunk , csak kiváncsi vagyok erre,hogy szabad e tudatni egy fiúval,hogy mondjuk néha féltékenyek vagyunk? Pl ha egy lány nyomul rá, aki szerinte is sehol nincs hozzám képest , akkor inkább annyit kell tenni,hogy mosolyogni és oké:D Ez a normális reakció rá,vagy az,hogy ki ez a lány ne irogasson neked... ? Hogy gondoljátok?


2015. júl. 18. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért picit siettem, főzök közben:D
2015. júl. 18. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha féltékeny vagy és van is rá okod nem kell a hiszti, azt a pasik nem szeretik. Inkább üljetek le és beszéljétek meg, hogy ez zavar. Ha pedig megbízol benne és tényleg tudod, hogy nincs semmi rossz az ilyenekben, akkor meg nem érdemes a szó érte.


25N

2015. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a jatszmazasnak nincs ertelme.. Ha valami zavar jelzem, ha nem, nem ugyanezt varom viszont

Működik



28/n

2015. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pogány Zsuzsi válasza:
A kutyát nem érdekli, hogy a pasik mit szeretnek. Nem kell foglalkozni a hülye viccelődéseivel. Majd abbafejezi. Ha meg nem, akkor viszlát.
2015. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!