Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha iszonyatosan b. unkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iszonyatosan b. unkó, teljesen tönkretesz, kihasznál, miért nem tudja kiölni belőlem az érzéseimet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Íme, a NŐ akit minden nő letagad. Pedig LÉTEZNEK!
2015. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert szeretsz szenvedni?
2015. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 vagyok..miért tagadnám? Szerelmes vagyok belé, de nem ez miatt, nem kell félreérteni, későn jöttem rá, hogy ki is ő valójában... Túl későn
2015. júl. 18. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én úgy gondolom, ha valaki iszonyatos bunkó velem, teljesen tönkretesz, kihasznál, szerelem ide, szerelem oda, azzal minél előbb meg kell szakítanom minden kapcsolatot, aztán majd szép lassan az érzés is elmúlik.

Az mindenkivel előfordulhat, hogy félreismer valakit, és beleszeret, de ha azután is vele maradsz, hogy kiismerted, az már akkor a te döntésed, és a felelősségét is viselned kell a döntésednek.

2015. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltam ebben a helyzetben,meg még egy páran...Nagyon szerelmes voltam,amikor megismertem,tudtam,hogy nekem ő kell,össze is jöttünk,iszonyú boldog voltam.Eleinte egy álom volt.Az alapvetően bunkó énjét is félretette miattam.Ez azonban hamar elmúlt,félretett,bunkózott,önzőzött,ott bántott meg,ahol csak tudott.Hol tudatosan,hol nem,de sok tüskét hagyott bennem ez a kapcsolat.Vicc,de csaknem egy év eltelt,ezalatt végig szenvedtem,néztem,amiket tett,és úgy fájt,hogy így még semmi.Aztán nemrég amikor ránéztem,olyan ürességet éreztem,mintha soha közöm sem lett volna hozzá.Annyit bántott,hogy még az utálatomat is közöny váltotta fel.

Szerintem is szakíts meg vele minden kapcsolatot.Mindenkit el lehet felejteni,és ha igazán akarod,a sokadik pofon után sikerülni fog,mert fel fogsz ébredni.Ha fel akarsz.

2015. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!