Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg olyan lesz a párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan lesz a párt választunk, mint amilyen az apánk?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, főleg a férfiak..
2015. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erősen hajaz rá, igen. Minta/példa miatt. Nem véletlen van, hogy sok nő alkoholista partner mellett köt ki végül. Miért is? Mert az édesapjuk is alkoholista és téves hiedelmeket alakítanak ki magukban a szeretetről. Azt hiszik, szeretniük kell az ilyen embereket, emiatt nem tudnak kilépni egy ilyen romboló kapcsolatból. De nem minden esetre igaz.
2015. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Nem igazán hasonlítanak a párom és apukám. Sem alkatra, sem jellemre. Talán annyiban, hogy mindketten kicsit akaratosak, de itt vége is a hasonlóságnak.
2015. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Vannak apámnak olyan tulajdonságai, amiket tisztelek, és pozitív, de vannak, amik meg bosszantóak benne, és kerülöm azokat a pasikat, akikben ezek a tulajdonságok megvannak.

Szóval nekem nem 100%-ig nyerő választás egy apám-típusú ember.

2015. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Tudattalanul valamelyik szülőt választjuk. Én például az anyámat választottam, férfiban. 10 évig szenvedtem vele...

A mostani párom inkább az apámra hasonlít, és ennek örülök, mert a hibáival együtt az apám nagyon jó ember.

2015. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, én anyámat sem választanám férfi verzióban, benne is épp elég olyan dolog van (kezdve a pszichés betegségével), amit nem szeretnék a leendő páromban viszontlátni. Kettőjük nekem szimpatikus tulajdonságaik ötvözete már esetleg szóba jöhet, mivel én is azokat örököltem tőlük.
2015. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem egyik szülőmhöz sem hasonlít, se kívül, se belül.


42F

2015. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon remélem hogy nem. :D De egyébként szerintem ha vannak is ilyen esetek nem szabad általánosítani, hogy akkor ez mindenkinél így van...
2015. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, imadom aput de ket percnel tovabb nem birnam ki egy olyan pasival mint o:-))Anyut nem kerstem/talaltam pasiban, de o tul jo lenne hozzam:-)


A ferjemben es az apukamban semmi kozos vonas sincs, viszont az egyik fellangolasom kulsore pont ugy nezett ki mint az apukam:-))


Egyebkent szamomra kulsore az apukam az egyik legjobb pasi a vilagon, de az anyukamhoz kotodom jobban;-)

2015. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudat alatt-e vagy csak véletlen, de az én párom nagyon hasonlít apukámra. Ugyan olyan nyugodt és higadt természete van és én ezt szeretem benne, mert megnyugtat
2015. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!